qr

GADAczek PRO AAC APK

NAGRYWAJ-play you have 54 recordings available and 500 symbols MÓWika

Version1.49 (49)
UpdatedMay 16, 2017 (3 years ago)
DeveloperDICO SC
CategoryApps, Education
IDcom.dicosc.gadaczek.pro
Installs5,000+

Aplikacja do KOMUNIKACJI alternatywnej i wspomagającej (AAC), dla osób mających poważne problemy z komunikacją werbalną. GADAczek umożliwia nagranie i sekwencyjne odtwarzanie do 9 wiadomości w 6 tematycznych tablicach (razem 54 nagrania). Do każdego nagrania można przyporządkować własne zdjęcie lub symbol MÓWika. Aplikacja zawiera 500 symboli MÓWika.
GADAczek pozwala na bardzo szybkie zrobienie tablic z własnymi zdjęciami - robisz zdjęcie, które automatycznie wstawia się w wybrane okno, nagrywasz wiadomość i... już!
GADAczka najlepiej używać w sytuacjach, gdy potrzebne są emocje - oglądanie meczu, składanie życzeń, recytowanie wiersza, odtwarzanie roli w przedstawieniu, komentowanie itp. Dzięki temu, że nagrywasz własny głos, możesz użyć odpowiedniej intonacji, głośności ("hurra!" "ojej" "gol!")
GADAczek umożliwia przechodzenie między tablicami bez konieczności zmieniania tablic papierowych.
Dzięki opcji "zrób zdjęcie" użytkownik może na bieżąco komentować, opowiadać np. o wycieczce, imprezie.
Liczba pól z nagraniami na ekranie jest regulowana - od 1-9. Korzystając z opcji sekwencyjnego nagrywania i odtwarzania "krok po kroku" można nagrywać ciągi - np. dni tygodnia, liczby po kolei, wiersz, piosenkę, kolejność czynności.


Email: biuro@mowik.pl

See more
See more

See more