Download Garson Lazım | İş İlanları, Garson İş İlanları APK for Android - Games - Free - Latest Version

qr

Garson Lazım | İş İlanları, Garson İş İlanları APK

Employment and Recruiting Platform.

Version2.3.4.0 (13)
UpdatedNov 26, 2019 (1 year ago)
DeveloperElmas Bilişim ve Yayıncılık Hizm.
CategoryApps, Business
IDcom.devrim.catak.garsonlazim
Installs1,000+

Garson Lazım, İş ve Eleman Bulma & İlan Yayınlama Platformudur.

Otel, Restoran, Lokanta gibi Yemek Sektöründeki Firmalar ile Garsonlara Hitap Eder.

Garson Lazımda, Firmalar "ELEMAN" ilanı yayınlar, Garsonlar da "İŞ" ilanı verebilirler.

Garson Lazım’da, taraflar aracısız olarak ilanlarda yer alan, tarafların yayınlamış oldukları iletişim bilgilerinden, direkt birbirlerine ulaşarak İŞ/ELEMAN görüşmelerini sağlarlar.

Garson Lazım'da, herhangi bir Üyelik Kaydı İşlemi, Üye Ol ve Üyelik Girişi Bulunmamaktadır. Platform ziyareti, platform ve ilanlar içerisinde dolaşım, inceleme ve Özellikle İlan Verme, İlan Arama ve İlan İnceleme işlemleri hiçbir Üyelik ve Kayıt işlemi alınmadan ve gerekmeden yapılabilmektedir. Platformumuzda, ilanlara Başvur Butonu, Hizmeti ve Özelliği bulunmamaktadır.

Garson Lazım, sadece ilanları yayınlama platformudur. Taraflara herhangi bir aracılıkta bulunmaz ve hiçbir aracılık yapmaz. Herhangi bir Taahhüt vermez. Tüm sorumluluk tamamen ilan veren taraflarda olup, Garson Lazım Platformu Hiçbir Sorumluluk Almaz ve Kabul Etmez.

Garson Lazım’da, standart ilan vermek ücretsiz olup, sadece Firmalar'da özel ilan yayınlamak ücrete tabidir. Garsonların, platformumuzda iş ilanı vermeleri tamamen ücretsizdir.

Garson Lazım olarak amacımız ; Restoran ve Garsonları tek bir platformda toplamak, ve ihtiyaç duydukları İş ve Eleman ilanlarını platformumuzda yayınlayarak, tarafların ihtiyaçlarına en uygun, İş ve Eleman bulmalarını sağlamak en önemli ilkemizdir.

Garson Lazım Projemiz, Seri İlanlar (Sarı Sayfalar) Modelinde Bir İlan Yayınlama ve Reklam Platformu Olduğundan Dolayı, İş-Kur İlgili Kanun ve Özel İstihdam Büroları Yönetmeliğindeki Lisans Kapsamına Girmemektedir.

Garson Lazım, 2017 yılında kurulmuştur. Elmas Bilişim ve E-Ticaret’in bir kuruluşudur.

Garson Lazım - Garsonlazim.com

Restoran ve Garsonların Buluşma Noktası

What's New

Performansta iyileştirmeler yapıldı.

Email: info@garsonlazim.com

See more