qr

Harley-Davidson Brno APK

With clothes and accessories Harley-Davidson you show the world who you really are.

Version1.7.15 (86)
UpdatedMay 21, 2018 (3 years ago)
DeveloperAsymbo s.r.o.
CategoryApps, Shopping
IDcom.asymbo.cz.harleydavidson
Installs1,000+

Nadčasový design, detaily typické pro Harley-Davidson. Jedině takové oblečení si zasloužíš. A přesně to najdeš v naší mobilní aplikaci: odolné, komfortní a stylové kombinézy, košile, vesty, boty nebo helmy. Jen s nimi se každý najetý kilometr stane neopakovatelným dobrodružstvím. Vyzkoušej sám a stáhni si aplikaci do mobilu. Nakoupíš v ní pohodlně na pár tapnutí. Třeba rovnou ze sedla své mašiny.


= Vlastnosti a funkce =

Snadný výběr z více než 3 000 produktů
Rychlý a pohodlný nákup bez registrace
Pokročilé filtrování a vyhledávání s našeptáváním
Velké množství zboží skladem
Intuitivní výběr dopravy a platby
Kompletní informace o starších objednávkách
Rychlé zprávy a speciální akce jen pro uživatele mobilních aplikací
Vytvořeno na míru pro Android
Stáhni si mobilní aplikaci pro Harley-Davidson Brno a vyber jedno z oblečení a vybavení téhle legendární americké značky.

Klasickou verzi webu najdeš na adrese http://harley-davidson-brno.cz/.


= O e-shopu =

Pod vlivem proslulé americké značky Harley-Davidson jsme od roku 1976. Prvotní koníček se rychle mění na životní styl a od roku 1989 pak i obživu. Tehdy se totiž stáváme prodejcem Harley-Davidson pro Moravu. Z původní prodejny o rozloze 12 m2 jsme dnes na dvou podlažích. Obýváme v Brně celkovou prodejní plochu velkou 450 m2 , servisní 650 m2, kam se vejde přes 100 bajků. Pořád rosteme, pořád až po uši v mašinách od Harley-Davidson. Přidej se k nám.


= Vyzkoušej =

Jsme rádi, že máš zájem o mobilní aplikaci e-shopu Harley-Davidson Brno. Co na ni říkáš? Líbí, nebo by někde potřebovala vylepšit? Pošli nám svoje hodnocení na e-mail eshop@harley-davidson-brno.cz. Tvůj názor nás zajímá.


Email: info@asymbo.com

See more
See more

See more