96% उत्तरदाताओं ने Fortuniadę को सर्वश्रेष्ठ पोलिश क्विज़ के रूप में मान्यता दी! क्या आपको खेल पसंद है?

विज्ञापन

नवीनतम संस्करण

संस्करण
अद्यतन
3 फ़र॰ 2022
डेवलपर
श्रेणी
Google Play ID
इंस्टॉल की संख्या
1,000,000+

App APKs

Fortuniada GAME

Przypomnij sobie dawne czasy. Czasy, w których suchary bawiły do łez, rzepa pełna monet nie była niczym niezwykłym, a tajemnica kącika muzycznego niemal spędzała Ci sen z powiek!

Przedstawiamy najlepszy teleturniej po polsku, teraz w zupełnie nowej wersji mobilnej!

Zapomnij o tych pełnych stresu potyczkach i przygotuj się na pozytywne emocje, jakie dać Ci może najpopularniejszy teleturniej po polsku – Fortuniada!

Ten quiz znają chyba wszyscy mieszkańcy naszego kraju. Ta gra po polsku, to sprawdzony sposób spędzania niedzielnego popołudnia i gwarantowana rozrywka przy zgadywaniu odpowiedzi ankietowanych!
Razem z zabawnym prowadzącym uśmiejecie się do łez czytając śmieszne (choć może czasem czerstwe i suche) dowcipy!

Graj w normalne poziomy, a także w te znane z rundy finałowej i ustrzel jak największą ilość odpowiedzi, jakich udzielili ankietowani!

Nasze pytania dotykają szerokiej tematyki, ale łączy je jedno – odpowiedzi naszych ankietowanych mogą być naprawdę ciekawe! Ta gra po polsku nie ma miejsca na nudę!

Fortuniada to świetny teleturniej po polsku typu trivia, z największą ilością zagadek, gdzie humor i zabawa idą ze sobą w parze, a to wszystko z super oprawą graficzną i atmosferą. Poczuj klimat jak w prawdziwym programie!
और पढ़ें