Android के लिए Mevsim Gıda APK डाउनलोड करें - मुफ़्त - नवीनतम संस्करण

qr

नवीनतम संस्करण

संस्करण1.1 (1)
अपडेट करने की तारीख02 फ़र॰ 2021
डेवलपरMEVSİM GIDA
IDcom.mevsimgida.mobil
इंस्टॉल की संख्या1+
श्रेणीऐप्स, खरीदारी

Mevsim Gıda ऐप्लिकेशन

Mobile e-commerce application is now in your pocket!

www.mevsimgida.com.tr internet adresinde kullandığınız kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Üyelerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

Mevsim Gıda Maddeleri LTD. ŞTİ. 'ye ait www.mevsimgida.com.tr internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Mevsim Gıda Maddeleri LTD. ŞTİ. tarafından saklanmaz veya kaydedilmez.

Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, www.mevsimgida.com.tr internet sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır.

www.mevsimgida.com.tr internet sitesi müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili e-posta ve sms gönderebilir. Üye, e-posta ve/veya SMS almaktan vazgeçmek istemesi durumunda üyelik bölümündeki “Bilgilerim” menüsündeki “Tercihlerim” kısmından mail ve/veya SMS gönderim iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
और पढ़ें