क्या आप अपने ज्ञान और ज्ञान पर भरोसा करते हैं?

विज्ञापन

नवीनतम संस्करण

संस्करण
अद्यतन
13 दिस॰ 2018
डेवलपर
श्रेणी
इंस्टॉल की संख्या
10,000+

App APKs

Yook Artık Bilgi Yarışması गेम

Eğlenebileceğiniz ve eğlenirken de yeni bilgiler öğrenebileceğiniz Yook Artık Bilgi Yarışması'nda "Genel Kültür", "Tarih", "Edebiyat", "Coğrafya", "Sanat" ve "Spor" olmak üzere 6 farklı kategoriden oluşan binlerce soru bulunmaktadır. Oyunda bulunan çarkı isterseniz rastgele çevirin isterseniz de yarışmak istediğiniz kategoriye getirin ve oyuna başlayın. Seçim sizin.

Sorular 4 farklı zorluk seviyesinden oluşmakta ve karışık olarak gelmektedir. Doğru cevap verdiğinizde "Doğru-Yanlış" kategorisinde 10, diğer kategorilerde ise 20 puan kazanırsınız. Yanlış cevap verdiğinizde oyun biter. Emin olmadığınız veya bilmediğiniz sorularda size sunduğumuz jokerlerden istediğinizi kullanabilirsiniz. Bu jokerler "Yüzde 50", "Soruyu Değiştir" ve "Soruyu Doğru Cevapla" olmak üzere 3 tanedir. Jokeriniz biterse "Joker Kazan" butonuna basarak yeni joker hakları kazanabilirsiniz.

Topladığınız puanlar ile En Yüksek Puan alan ilk 50 kişi arasına girebilir ve daha sonra açıklayacağımız hediyelerden kazanabilirsiniz.
और पढ़ें