İş Kıbrıs icon

İş Kıbrıs

7.0.0 · Jun 12, 2020

Download İş Kıbrıs APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version7.0.0 (100258)
UpdatedJun 12, 2020
DeveloperInnovia Digital
IDcom.innoviadigital.iskibris
Installs5,000+
CategoryApps, Business

İş Kıbrıs app

job and employee search application for Northern Cyprus

İş Kıbrıs, kariyer, iş ilanları ve eleman ilanları uygulaması ile hayallerindeki işe kolayca ulaşabilirsin!

İş Kıbrıs mobil uygulaması ile kolayca ve dilediğin yerden ilanları görüntüleyebilir, iş kariyerindeki bir sonraki basamak için başvurularını yapabilirsin. Hatta detaylı özgeçmiş oluşturarak firmaların sana ulaşmasını sağlayabilirsin!

Sektörünün en büyüklerinin yer aldığı yüzlerce şirket, yayınladığı ilanlar ve özgeçmiş bankası aramalarıyla çalışanlarına İş Kıbrıs.com üzerinden ulaşıyor. Aylık 3 milyonun üzerinde kullanıcı yeni iş fırsatlarına İş Kıbrıs.com’dan ulaşıyor.

İş Kıbrıs Mobil Uygulaması ile Neler Yapabilirim?
· Uygulama ile iskibris.com üzerinden kariyerine uygun iş fırsatlarına bakabilir, detaylı arama yapabilir, beğendiğin iş ilanlarını kaydedebilir ve daha sonra başvurabilirsin.
· Yeni geliştirilen öneri motoru yardımıyla sana özel ilanlara ayrı bir sekmede ulaşabilir, en sıcak ilanlardan bildirimler aracılığıyla haberdar olabilirsin.
· Ayrıca eğitim ve deneyim bilgilerini, referanslarını, sertifika ve bilgilerini girerek detaylı ve profesyonel özgeçmişini oluşturabilir, başvuru yapmasan bile firmaların sana ulaşmasını sağlayabilirsin.

İş Kıbrıs Mobil Uygulamasına Nasıl Giriş Yaparım?
Iskibris.com üyelerinin, üye girişi yapması yeterlidir. Üye değilsen, üyelik iletişim bilgilerini doldurarak üye olabilirsin. Facebook hesabın varsa, bu hesaplardan giriş yaparak üyelik işlemini hızlandırabilirsin.

İş Kıbrıs Mobil Uygulamasına Giriş Yapmadan İş İlanlarını Görebilir Miyim?
· Kullanım kolaylığı ve hızlı erişimi ile uygulamada, kullanıcı adı ve şifre girmeden ilanları görüntülemek mümkün.

Email: info@iskibris.com

Read more

You May Also Like