qr

İskonto ve KDV Hesaplama Pro APK

skyhesap - and KDV Discount Calculator Pro Version

Version1.0.1 (2)
UpdatedJul 14, 2018 (3 years ago)
DeveloperSkyMoon
CategoryApps, Finance
IDcom.SkyMoon.SkyHesabPro
Installs100+

Uygulamamız İskonto ve Kdv Hesaplama Uygulamasının Pro Sürümüdür. Günümüzde Kdv yaşamımızın her alanında hemen hemen bulunmaktadır. Faturalarla çok uğraşan kişilerinde Kdv hesabı yapmak zamanının büyük bir bölümünü çalan sorunlardandır aynı zamanda günümüz işletmeleri rekabet koşullarına ayak uydurmak ve müşteri kazanmak için iskonto benzeri ürün indirimleri kullanarak satışlarını gerçekleştirmektedirler ama bu iskonto hesaplamaları bazen iskontonun iskontosu gibi iki işlem olabileceği gibi ikiden fazla indirimlerde gerçekleştirmeleri günümüzde içten bile değildir. SkyHesap uygulaması buna bir son vermekte ve Kdv Hariç ve Dahil işlemleri gerçekleştirdiği gibi İskonto işlemlerini de hemde sınırsız sayıda iskonto uygulayarak tamamen vakit kaybı olmaktan çıkarıyor. Bu hesaplamaları yapmanın yanı sıra SkyHesap uygulaması bu bilgileri rapor yaparak istediğiniz her türlü uygulamadan paylaşım özelliği de sağlıyor. Sizde bu gibi işlemlerle çok vakit kaybediyorsanız bu uygulama tam size göre hemen indirip denemenizi öneririz.

SkyHesap Uygulaması Özellikleri :

* Uygulamamızda internet izini istemez.

* Uygulamamız Reklamsızdır.

* Kdv Hariç Hesaplama : Kdv bedeli çıkararak ürünün asıl fiyatını bulmanızı sağlar.

* Kdv Dahil Hesaplama : Kdv bedeli ekleyerek ürünün Kdv'li fiyatını bulmanızı sağlar.

* Kdv Raporlama : Bu özellik sayesinde bu verileri başka kişilerle paylaşabilirsiniz.

* İskonto Hesaplama : Bu özellik sayesinde size aldığınız veya sattığınız ürüne uygulanan iskonto miktarını hesaplayabilirsiniz.

* Sınırısz İskonto Girişi : Bu özelik sayesinde sınırsız sayıda iskonto miktarı girebilir ve aldınız yada sattığınız ürünün gerçek fiyatını öğrenebilirsiniz.

* İskonto Raporlama : Yine Kdv Hesaplamada olduğu gibi sonuç kısmının yanındaki küçük kutucuğa tıklayarak verileri raporlanabilir ve 3. kişilerle paylaşabilirsiniz.

What's New

* Android 10 Güncellemesi Yapıldı.
* Android 64 bit Desteği Getirildi.
* Görsel Düzenlemeler Yapıldı.
* Uygulama Stabilize Edildi.
* Ekran Donma Sorunu Düzeltildi.
* Gereksiz izinler kaldırıldı.

Email: skymoon@outlook.com.tr

See more

See more