qr

INFOZA - Все про роботу за кордоном і не тільки! APK

We share experiences, communicate, discuss work abroad and other things!

Version2.5 (16)
UpdatedSep 02, 2020 (2 months ago)
DeveloperINFOZA
CategoryApps, Social
IDapplication.infoza
Installs10,000+

Інфоза - це унікальний проект, створений українцями для українців, білорусів, росіян і жителів інших країн. Основне завдання проекту - об'єднати всіх людей, яким цікава тема роботи за кордоном і все, що з цим пов'язано!

Назва сервісу була обрана не випадково і складається з двох слів: Інформація та Заробітчани.

Завдяки сервісу Infoza кожен може розповісти свою історію, поставити запитання або щось порадити і бути впевненим, що його повідомлення побачать сотні тисяч людей. Це спільнота, де всі рівні і допомагають один одному.

Саме на ІНФОЗІ ви можете швидко отримати відповідь на своє запитання від інших людей, які вже зіткнулись з цією ситуацією раніше, і знають, як її найкраще вирішити.

Саме на ІНФОЗІ ви кожного дня зможете прочитати найактуальніші новини, які стосуються заробітчан і не тільки.

Саме на ІНФОЗІ ви зможете прочитати спеціальні статті, які були складені професійними юристами, для того, щоб ви змогли розібратись як працюють
ті чи інші закони у різних країнах і отримали всю необхідну інформацію перед тим, як поїхати в іншу країну.

Саме на ІНФОЗІ ви зможете отримати досьє на будь-якого роботодавця, посередника, агенцію або компанію із працевлаштування та побачити, що про них говорять люди, які до цього користувались їхніми послугами.

Саме на ІНФОЗІ ви зможете переглянути інформацію, фотографії та відео із тих вакансій, на який вже працювали люди. Тобто, перед тим, як їхати на ту чи іншу роботу, ви на власні очі побачите, як там все виглядає насправді і зрозумієте, підходить вона вам чи ні.

Завдяки ІНФОЗІ люди, яким цікава робота за кордоном і не тільки, об'єднались і допомагають один одному! Приєднуйтесь і ви до найбільшої спільноти заробітчан!

What's New

Збільшена швидкість роботи додатку. Додано більше 20-ти нових корисних функцій та покращень.

Email: info@infoza.top

See more
See more