Niente più numeri sconosciuti! Picture call, non disturbare e altro in UpCall

Pubblicità

Ultima versione

Versione
Aggiornare
14 lug 2022
Categoria
Google Play ID
Installazioni
5.000.000+

App APKs

App UpCall - Bilinmeyen Numara

Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradığında kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? Ücretsiz UpCall uygulaması bilinmeyen numaralar için aradığınız pratik ve güvenli çözüm!
UpCall ile rehberinizde olmayan bir numaradan arama geldiğinde, telefonunuz çalarken arayanın kim olduğunu öğrenebilir, bilinmeyen bir numarayı sorgulayıp, aramak istediğinize kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.
UpCall uygulamasında, bilinmeyen numaralara ek olarak pek çok farklı özellik mevcut; rahatsız etme özelliği ile telefonunuz açıkken kapalı gibi kullanabilirsiniz, operatör isim ayarı ile operatör ismini kişiselleştirebilirsiniz, telefonu neden açamadığınızı seçtiğiniz ton ile arayana dinletebilirsiniz, aramalarınıza fotoğraf, çıkartmalar ve not ekleyerek neden aradığınızı karşı tarafa önden iletebilirsiniz.

REHBERİNİZDE KAYITLI OLMASA DA ARAYANIN KİM OLDUĞUNU ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradığında, kimin aradığını telefonunuz çalarken görebilirsiniz. Güvenli UpCall uygulamasında arayanın isminin çıkması için, arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.

SPAM ARAMALARDAN HABERDAR OLUN
UpCall ile ekranınızda çıkan uyarı sayesinde SPAM aramalardan haberdar olabilirsiniz.

BİLMEDİĞİNİZ NUMARALARI DA ARAYABİLİRSİNİZ
Artık rehberiniz sadece kayıtlı numaralardan ibaret değil, bilmediğiniz numaraları da bulup arayabilirsiniz. UpCall sayesinde isimden numara, numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Ek olarak, numarasını bilmediğiniz bir mekanı sadece ismini yazarak arayabilir, harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotası çizebilirsiniz.

RAHATSIZ ETME İLE ULAŞILAMAZ OLUN
Ulaşılamıyor olmak ama aynı zamanda telefonunuz açık kalsın istiyorsanız tam size göre bir çözüm UpCall’da!
Arayanlar “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” anonsu duyar, siz ise kimin aradığını gelen UpCall bilgilendirmeleri ile takip edebilirsiniz ve dilerseniz telefonunuz açık olduğu için arama da yapabilirsiniz.
OPERATÖR İSMİNİ KİŞİSELLEŞTİRİN
UpCall ile cep telefonunuzun ekranındaki operatör ismini değiştirebilirsiniz.

ARAYANA NE DİNLETSEM?
Telefonunuzu neden açamadığınızı, seçtiğiniz ton ile telefonunuz çalarken karşı tarafa dinletebilirsiniz.

RESİMLİ ARAMA İLE NEDEN ARADIĞINIZI DAHA TELEFON ÇALARKEN İLETİN
Aramanıza seçtiğiniz bir fotoğrafı, çıkartmayı ve notu ekleyerek neden aradığınızı karşı tarafa daha telefon çalarken iletebilir ve çağrınızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz. Bu özellikten faydalanabilmeniz için karşı tarafta da uygulama yüklü olması gerekmektedir.


TÜM ARAMALARINIZ ARTIK TEK BİR EKRANDA
Telefonunuzun arama ekranından farklı olarak tüm aramalarınızı tek bir ekrandan görebilirsiniz. Örneğin cebiniz kapalıyken, meşgulken arayanları ya da aradığınız kişilerin ne zaman ulaşılabilir olduğunu arama kayıtlarınızdan öğrenebilirsiniz. Servis bildirimlerini (Kim Aramış/Ekstra, Cep Açık/Ekstra, Şimdi Ara, Kim Arıyor servisleri için) SMS yerine uygulama içinden alabilirsiniz. Bu özellik için arama servislere üyeliğinizin olması gerekmektedir.

* Bu uygulama Türkiye’deki tüm operatör abonelerine açıktır. Bazı özellikler, şebeke kısıtlamaları nedeniyle sadece Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilmektedir.

Detaylar ve Sık Sorulan Sorular için http://www.turkcell.com.tr/servisler/upcall#sss sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ÖNERİ: Uygulama ile ilgili tüm önerilerinizi uygulama içindeki “YARDIM&ÖNERİ” menüsü altındaki “ÖNERİ” bölümünden iletebilirsiniz.
Ulteriori informazioni