iyişarap - Türkiye'nin Şarap Mağazası icon

iyişarap - Türkiye'nin Şarap Mağazası

0

Download iyişarap - Türkiye'nin Şarap Mağazası APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Developeriyişarap
IDco.shopney.iyisarap
Installs1,000+
CategoryApps, Shopping

iyişarap - Türkiye'nin Şarap Mağazası app

Turkey's Wine Store

Türkiye’nin En Büyük Şarap Mahzenine Hoş Geldiniz!
Yerli ve ithal yüzlerce çeşit şarabı her detayıyla sizlere sunup, istediğiniz şarabı sipariş vermenize olanak sağlayıp Türkiye’nin her yerine hızlıca teslim ederek, hem yerli tarıma destek oluyor, hem de ülkemizde şarap kültürünün gelişmesine büyük bir katkı sağlıyoruz.

Hızlı ve Sigortalı Teslimat
Şaraplarınızı süper dayanıklı, şarap kolisi olduğu anlaşılmayacak şekilde yazısız paketleyip, aynı gün veya bir sonraki gün özel kuryelere veya kargoya teslim ediyoruz. Böylece siparişlerinizi süper hızlı ve sorunsuz teslim edebiliyoruz.

Kırılmaz ama, biz yinede şarap paketinizi tamamen sigortalıyoruz. Kırılma durumlarında yeni şaraplarınızı herhangi bir ücret almadan hızlıca tekrar gönderiyoruz.

Hızlı ve Net Müşteri Hizmetleri
Hangi şarabı seçeceğinizi bilmiyorsanız, şarap uzmanlarından oluşan ekibimiz size taleplerinize göre doğru şarabı seçmenizde yardımcı olacaktır.

Şaraplar hakkında sormak istediğiniz her şeyi müşteri hizmetleri ekibimize sorabilir, sipariş öncesi ve sonrası ile ilgili konular konusunda çok hızlı ve net çözümler alabilirsiniz.

Her Hafta Eklenen Onlarca Şarap
Her geçen hafta yeni şaraplar stoklara eklenir, satışa açılır. Bu sayede hiç bir şarabı kaçırmaz, farklı farklı şaraplar ile tanışarak şarap kültürünüzü yeni seviyelere ulaştırabilirsiniz.

Şarapları Favorilerinize Ekleyebilirsiniz
Sevdiğiniz şarapları kalp ikonuna basarak beğenebilir, beğendiklerinize sol üstteki menüden istediğiniz zaman göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Şarap Seçmenizi Kolaylaştıran Onlarca Kategori
En Sevilen Şaraplar, Kırmızı Şaraplar, Beyaz Şaraplar, Rose Şaraplar, Şampanyalar, Tatlı Şaraplar, Yarı Tatlı Şaraplar, 100 TL Altı Şaraplar, Yerli Şaraplar, İthal Şaraplar, Fransa Şarapları, İtalya Şarapları, İspanya Şarapları, Şili Şarapları, Arjantin Şarapları, Almanya Şarapları, Portekiz Şarapları, Güney Afrika Şarapları, Yumuşak İçim Şaraplar, Kırmızı Etin Yanında İçilen Şaraplar, Balığın Yanında İçilen Şaraplar, 7 Bilgeler Şarapları, Arcadia Şarapları, Barbare Şarapları, Barel Şarapları, Büyülübağ Şarapları, Chamlıja Şarapları, Çamlıbağ Şarapları, Chateau Kalpak Şarapları, Corvus Şarapları, Diren Şarapları, Doluca Şarapları, Gürbüz Şarapları, Kavaklıdere Şarapları, Kuzeybağ Şarapları, Lucien Arkas Şarapları, Likya Şarapları, Mahrem Şarapları, Nif Bağları Şarapları, Pamukkale Şarapları, Paşaeli Şarapları, Porta Caeli Şarapları, Prodom Şarapları, Saranta Şarapları, Selendi Şarapları, Sevilen Şarapları, Suvla Şarapları, Turasan Şarapları, Vinkara Şarapları ve onlarca daha kategori.

Email: destek@iyisarap.com

Read more

You May Also Like