Diziyle Öğren - Dizi ile İngilizce Öğren APK

Diziyle Öğren - Dizi ile İngilizce Öğren

1.2.3

トルコ語の吹き替えと字幕を削除するときではありませんか?

広告

最終のバージョン

バージョン
アップデート
2021/01/09
開発元
カテゴリー
インストール
10,000+

App APKs

Diziyle Öğren - Dizi ile İngilizce Öğren アプリ

Birçok kişi dizi ve film izleyerek İngilizce öğrenmek istiyor. Ama Türkçe alt yazı ile izledikleri için hiçbir katkısı olmuyor. Eğer dizi ve film izleyerek İngilizce öğrenmek istiyorsak diziyi İngilizce alt yazılı izlemeliyiz. Fakat bu yöntemde de büyük bir sorun var. Dizide birçok bilmediğimiz kelime olduğu için sürekli durdurup anlamlarına bakmak zorunda kalıyoruz. Eğer anlamlarına bakmazsak da diziden hiçbir şey anlamıyoruz. Dizide kullanılan tüm kelimeleri diziyi izlemeden önce öğrenirsek bu sorun ortadan kalkar. Peki dizide kullanılan tüm kelimelere nereden çalışacağız? Diziyle Öğren

Diziyle Öğren Kısaca Nedir?

Diziyle Öğren İngilizce öğrenmek için dizi ve film izleyenlere yönelik hazırlanmış olan ücretsiz bir uygulamadır. İçerisinde bulunan birçok dizi ve filmden dilediğinize tıklayarak o dizide kullanılan tüm kelimelere ve anlamlarına eğlenceli Quiz eşliğinde çalışabilirsiniz. İngilizce seviyenize uygun bir diziyi seçtikten sonra sezon ve bölüm seçtiğinizde o bölümde kullanılan tüm kelimeler ve anlamları karşınıza gelir. Eğlenceli Quiz ile tüm kelimeleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kolay kelimelerle vakit kaybetmeden sadece zor kelimelere çalışmayı tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz bölümde kullanılan tüm kelimeleri öğrendikten sonra diziyi İngilizce alt yazılı veya alt yazısız izlediğinizde kolaylıkla anladığınızı fark edeceksiniz. Böylece izlerken hiçbir kelimeye takılmadığınız için seyir zevkiniz düşmez hem de günlük dilde kullanılan birçok yeni kelime öğrenmiş olursunuz.

Diziyle Öğren Nasıl Kullanılır?

1) Diziyle Öğren uygulamasını açıyoruz.
2) İstediğimiz bir diziye tıklıyoruz.
3) Sezon ve Bölüm seçimi yapıyoruz.
4) Bölüm seçiminden sonra o bölümde kullanılan tüm kelimeler ve anlamları karşımıza geliyor.
5) Kelime listesinin hemen üstünde bir zorluk barı göreceksiniz. O bar yardımıyla isterseniz sadece zor kelimelere çalışmayı tercih edebilirsiniz. Böylece do-make-eat gibi herkes tarafından bilinen kelimelerle vakit kaybetmezsiniz.
6) Zorluk ayarını yaptıktan sonra Quiz’e Git butonu yardımıyla Quiz menüsüne ulaşıyoruz. Bu menüden seçtiğimiz kelimelere ister çoktan seçmeli ister yazarak istersek de dinleyerek çalışabiliyoruz. Buna benzer 8 farklı mod yardımıyla kelimeleri güzelce öğreniyoruz.

Artık Diziyle Öğren uygulamasında işimiz bitti. Şimdi dilediğimiz bir platformdan kelimelerine çalıştığımız diziyi bir kere İngilizce alt yazılı bir kere de alt yazısız izliyoruz. Böylece hem birçok yeni kelime öğrenmiş hem de sevdiğimiz bir diziyi dublajsız ve alt yazısız izlemiş oluyoruz.

Not : Yasal kurallar gereği dizi veya filmlerin kendisini yayınlamıyoruz. Kelimeleri uygulamadan öğrendikten sonra bahsi geçen dizi veya filmi başka bir platform üzerinden izleyebilirsiniz.

Diziyle Öğren tamamen ücretsizdir ve hep öyle kalacaktır. Daha fazla kişiye ulaşmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Güzel yorumlarınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz :)


Website: diziyleogren.com
Instagram: instagram.com/diziyleogren
Facebook: facebook.com/diziyleogren
Twitter: twitter.com/diziyleogren

Öneri, istek ve görüşlerinizi bize iletmekten çekinmeyin: destek@diziyleogren.com
もっと見る