Drugstore Jawa application - news, promotions, tips, inspirations

Advertisement

Latest Version

Version
Update
May 11, 2022
Category
Google Play ID
Installs
100,000+

App APKs

klub MOJA JAWA App

Dołącz do klubu MOJA JAWA i bądź na bieżąco z naszą ofertą. Od dziś najlepsze promocje będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki i Twojego telefonu!

Korzystaj z nowego wymiaru aplikacji mobilnej. Sprawdź, jakie to proste!

Instalując aplikację Drogerii Jawa, otrzymujesz:


SPERSONALIZOWANĄ KARTĘ KLIENTA

Ciesz się wyjątkowymi promocjami, jakie oferuje program lojalnościowy.
Rejestrując się w aplikacji, od razu otrzymasz dedykowany numer karty, za pomocą której najnowsze promocje, rabaty i okazje będą bliżej Ciebie.

Otrzymuj oferty dopasowane do Twoich zainteresowań. Korzystaj ze zniżek dostępnych tylko dla posiadaczy karty.


ZAWSZE AKTUALNE GAZETKI

Wykorzystuj okazje! Aplikacja gwarantuje Ci szybki i łatwy dostęp do naszej najnowszej oferty, bieżących promocji i informacji o nowościach, prezentowanych w gazetkach. Zobacz naszą aktualną gazetkę i wybierz najlepsze rabaty dla siebie.


TRENDY I INSPIRACJE

Zainspiruj się, czytając wskazówki i porady naszych Ekspertek Piękna. Poznaj aktualne bestsellery kosmetyczne. Śledź najnowsze trendy i znajdź nowy styl, dopasowany w pełni do Ciebie.


MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA LIST ULUBIONYCH PRODUKTÓW

Stwórz swoją prywatną listę życzeń. Aplikacja daje Ci możliwość łatwego przeglądania interesujących Cię promocji i ofert specjalnych. Odkrywaj nowe produkty i dodawaj je do listy ulubionych.


LOKALIZATOR DROGERII JAWA

Wygodne wyszukiwanie Drogerii Jawa w interesującym Cię mieście. Intuicyjna wyszukiwarka sprawi, że z łatwością znajdziesz dokładne adresy oraz aktualne godziny otwarcia naszych drogerii.


Wszystko pod ręką w jednej aplikacji!

Ale to nie koniec…

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem aplikacji. Wraz z następnymi aktualizacjami, aplikacja będzie wzbogacana o kolejne funkcje rozszerzające jej działanie.

Masz pytania lub sugestie dotyczące aplikacji ? Napisz do nas: klubmojajawa@siecjawa.pl Swoje pomysły możesz do nas wysłać również z poziomu aplikacji. Formularz kontaktowy znajdziesz w zakładce – Ustawienia.


Czekamy na Ciebie! TWOJA JAWA
Read more