Android용 Canlı Döviz APK - Borsa ve Altın을 다운로드합니다 - 무료를 - 최신 버전

최신 버전

이름Canlı Döviz APK
버전3 (453)
업데이트 날짜2021년 12월 02일
개발자Canlidoviz.co - Mert Tufan Vatandost Cloudtech
IDct.canlidoviz
설치 수500,000+
카테고리, 금융

Canlı Döviz - Borsa ve Altın 앱

하나의 응용 프로그램에서 라이브 통화 및 재무 데이터. 무제한 가격 알림 및 주식 시장

Tüm canlı döviz kurlarını, borsa endeks ve borsa hisse senetlerini, tüm altın fiyatlarını, dünya borsa endekslerini, MSCI endekslerini, Amerika'da Nasdaq ve NYSE'de işlem gören tüm hisse senetlerini ve tüm kripto para birimlerini CANLI veri ile izleyin, sınırsız sayıda fiyat alarmı kurun ve uygulama bildirimi, sms veya mail olarak tümünü ücretsiz olarak alın.

Hiçbir üyelik gerekmeden, portföyünüzü oluşturun ve portföy kar-zarar durumunuzu, portföy değerinizi anlık izleyin. Canlı Döviz ile anlık olarak dolar, euro, gram altın, sterlin, japon yeni, euro/dolar paritesini takip edebilir, tüm bu kurlar ve paritelerin 3 yıla uzanan geçmiş verilerini veya canlı verilerini grafik üzerinden takip edebilirsiniz.

Tüm Borsa İstanbul endeks verileri ve canlı borsa hisse senedi verileri: İstediğiniz borsa endeks verisini veya hisse senedini izleme listenize ekleyebilir, veya tüm borsa hisse senetlerinin detaylarını hisse detay sayfasından canlı döviz uygulaması aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Borsa endeks ve hisse senetlerinin grafiklerini istediğiniz şekilde çizebilirsiniz.

10.000'den fazla kripto para birimini Canlı Döviz ile takip edin, grafiklerini çizin. Kripto para birimlerini portföyünüze ekleyip değerlerini canlı takip edin.

Dünya endekslerini (Nasdaq, Dow Jones vb), MSCI endekslerini kolayca takip edin.

5500'den fazla Amerika'da işlem gören hisse senedini ( Nasdaq ve NYSE) Canlı Döviz ile takip edin

Canlı fiyat alarmı özelliği ile dolar , euro , altın, kripto, yurtdışı piyasalar ve diğer tüm kurlar için fiyat alarmı ekleyebilir ve fiyat alarmı gerçekleştiğinde 7/24 ve anında bildirim ile haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca tüm canlı borsa endeksleri ve hisse senetlerine sınırsız sayıda fiyat alarmı kurabilirsiniz.

Tüm veriler anlık olarak yenilenmekte ve gün içindeki değişimlerinin yanı sıra, grafik yardımı ile belli zaman aralıklarında döviz değişimlerini sizlere sunmaktadır.

-Uygulamamızda aktif bazı kurlar

Dolar / TL
Euro / TL
İngiliz Sterlini / TL
TL / Japon Yeni
Bitcoin
Solana
Litecoin
Ethereum
Avax
Luna Terra
Apple Inc.
Microsoft
Altin
Çeyrek Altın
Gram Altın
Bilezik
Yarım Altın
Ata Altım
Platin Gram
Paladyum Gram
Dolar Endeksi
DXY

ve 30.000+ sembol daha.. Hepsi Canlı ve Anlık.

-Dolar , Euro , Altın ve diğer tüm kurlar saniyelik değişimler ile %100 anlık ve canlı olarak iletilmektedir.

-Borsa hisse senetleri ve borsa endeks verileri tercihinize göre canlı veya 15 dakika gecikmeli iletilmektedir. Canlı borsa verileri için lisans almanız yeterlidir

-Hızlı değişiklik gösteren dolar, euro ve tüm döviz kurlarını herhangi bir gecikme olmadan, canlı olarak takip edebilirsiniz. Fiyat alarmı özelliği, hiçbir fiyat hareketini kaçırmamanız için mükemmel bir özelliktir ve kullanımı tamamen ücretsizdir.

- Canlı Döviz uygulaması 2016 yılından beri size bu isimle hizmet vermektedir, resmi websitesi: canlidoviz.co 'dur.
자세히 알아보기