Android용 Elite HD APK을 다운로드합니다 - 무료를 - 최신 버전

qr

최신 버전

이름Elite HD APK
버전2.3 (6)
업데이트 날짜2015년 12월 23일
개발자Elite Dev
IDcom.al.lupo.al
설치 수N/A
카테고리, 엔터테인먼트

Elite HD 앱

알바니아와 연결 상태를 유지.

Elite HD ju mundeson qe te shikoni kanalet Shqipetare pa pagese. Aplikacioni eshte jo fitimprures, nuk eshte bere per qellime fitimi por thjesht per t'ju ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe nuk kane mundesi te shikojne kanalet Shqipetare. Kanalet jane pothuaj gjate gjithe kohes te qendrueshme, dhe mund te shikosh pa problem. Cilesia e transmetimit eshte lene ulet si fillim per arsye qe te perballoje fluksin, me mire cilesi pak te ulet dhe te panderprere sesa mos shikosh asgje.

Aplikacioni nuk ka nevoje per te instaluar aplikacione te tjera qe te funksionoje, kjo ben ndryshimin nga gjithe "aplikacionet" e tjera qe jane. App eshte shume i shpejte dhe me e rendesishmja eshte bere konform rregullave te playstore, qe do te thote qe nuk ju vjedh informacione nga telefoni juaj, sic qarkullojne disa aplikacione per te pare kanale Shqipetare por ne fakt ju marrin te dhena nga telefoni juaj.

Ndryshimet ne app vazhdojne se shpejti do kete dhe opsione te tjera extra per ta bere sa me te perdorshem nga ana juaj. Faleminderit!

자세히 알아보기