고객을위한 콘택트 렌즈 아큐브 ®와 충성도 프로그램에 대한 프로모션

광고

최신 버전

버전
업데이트
2022. 5. 18.
카테고리
Google Play ID
설치 수
500,000+

App APKs

Twoje ACUVUE® 앱

Twoje ACUVUE® to aplikacja stworzona z myślą o osobach regularnie korzystających z produktów ACUVUE® od Johnson & Johnson oraz tych, którzy dopiero zamierzają wypróbować soczewki kontaktowe. W aplikacji znajdziecie najnowsze oferty - do wykorzystania w setkach salonów optycznych na terenie Polski.

Wśród ofert rabaty na zakup pierwszych soczewek po badaniu wzroku oraz atrakcyjne vouchery promocyjne, umożliwiające otrzymanie darmowych produktów ACUVUE® lub COMPLETE RevitaLens® przy zakupach w salonie optycznym.

Jeżeli dołączycie do programu lojalnościowego Moje ACUVUE®, za udział w promocjach oraz zakupy soczewek kontaktowych, płynów do soczewek i kropel do oczu w wybranym salonie optycznym, otrzymacie punkty, które będziecie mogli wymienić na nagrody w postaci darmowych produktów ACUVUE®. Korzyść będzie więc podwójna!

Aplikacja Twoje ACUVUE® przypomni Wam, kiedy przyjdzie czas na wymianę soczewek kontaktowych i dostarczy przydatną wiedzę na temat prawidłowego korzystania z soczewek optycznych.

Zadbajcie o wzrok i pobierzcie aplikację dedykowaną w całości trosce o Wasze oczy. Dostępne dla użytkowników oferty obejmują główne produkty marki ACUVUE®, w tym soczewki jednodniowe ACUVUE® OASYS 1-Day i 1-DAY ACUVUE® MOIST, a także płyny do soczewek COMPLETE RevitaLens® oraz krople do oczu blink.

Jak działa aplikacja Twoje ACUVUE®?

Możecie zarejestrować się poprzez adres e-mail, konto Google lub Facebooka. Po prawidłowym zalogowaniu otrzymacie szansę dołączenia do programu lojalnościowego Moje ACUVUE® oraz dostęp do aktualnych ofert. Przy każdej promocji możecie znaleźć na mapie salon optyczny, w którym ta obowiązuje. Żeby zrealizować wybrany voucher promocyjny, udajcie się do wybranego salonu optycznego. Tam zostanie Wam udostępniony kod QR, który należy zeskanować. Po zeskanowaniu kodu pokażcie ekran sprzedawcy, by skorzystać z oferty.

Aktualne oferty*:

Informacje na temat aktualnych ofert i zasady korzystania znajdziesz w aplikacji mobilnej i na stronie ww.acuvue.pl.

Program lojalnościowy Moje ACUVUE®:

Punkty za soczewki, soczewki za punkty!

Tylko przez naszą aplikację możecie dołączyć do programu lojalnościowego Moje ACUVUE® i korzystać ze specjalnych promocji, wymieniać paragony z salonów optycznych na punkty i zdobywać nagrody w postaci opakowań wybranych soczewek kontaktowych ACUVUE®, płynów do soczewek COMPLETE RevitaLens® lub kropli do oczu blink. Jeżeli regularnie zaopatrujecie się w soczewki kontaktowe u ulubionego optyka, program Twoje ACUVUE® jest stworzony dla Was.*

Jak dołączyć do programu?

1. Po rejestracji zobaczycie ekran z propozycją dołączenia do programu lojalnościowego. Kliknijcie „DOŁĄCZ DO PROGRAMU”.

2. Podajcie dane niezbędne do udziału w promocjach i wybierzcie salon, w którym kupujecie produkty ACUVUE®.

3. Gotowe! Teraz za różne aktywności w obrębie aplikacji będziecie otrzymywać punkty. 500 punktów uprawnia do odbioru nagrody w wybranym salonie optycznym.

Aktualne oferty tylko dla uczestników programu lojalnościowego:

- Punkty za zakup soczewek
- Punkty za zakup płynów
- Punkty za zakup kropli

*Zasady i regulamin promocji na stronie www.acuvue.pl


Inne funkcje aplikacji:

- Przypomnienia o wymianie i zakupie nowych soczewek
- Wszystko o soczewkach (baza wiedzy dla użytkowników produktów ACUVUE®)
- Mapa oraz dane kontaktowe salonów optycznych

Aplikacja Twoje ACUVUE® jest własnością firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. Zakres przetwarzania danych osobowych jest dostępny pod adresem https://twojeacuvue.pl/privacy-policy/. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, 2018
자세히 알아보기