KOMPAS GO icon

KOMPAS GO

1.2.1 · Jun 11, 2021

Download KOMPAS GO APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.2.1 (22)
UpdatedJun 11, 2021
DeveloperOpen Mind Team
IDpl.omteam.lmg
Installs1,000+
CategoryApps, Travel & Local

KOMPAS GO app

There are many great places to discover in the city. We will take you to them.

Aplikacja stworzona do zwiedzania w przygodowej formie, najciekawszych miejsc oraz terenów zielonych danego miasta.

Skorzystać z tej formy zwiedzania mogą, wszystkie osoby chcące poznać ciekawe miejsca w danym mieście – turyści, rodziny z dziećmi, młodzież, seniorzy.

Tryb zwiedzania umożliwia jak najprostsze wskazanie „drogi” dotarcia do punktu z wykorzystaniem mapy. Dotarcie do celu i odbicie kodu QR, generuje opis miejsca oraz odkrywa kolejny punkt do zwiedzenia. Jest to tryb idealny dla osób, chcących w prosty i przejrzysty sposób zwiedzić miasto.

Tryb wyzwania nie korzysta z mapy, jednak opiera się na kompasie, który pokazuje punkt w linii prostej, a drogę do celu wybiera już użytkownik. Jest to tryb, oparty na rywalizacji, posiada zegar odliczający czas do końca trasy. Użytkownik dostaje dostęp do „rankingu czasowego”, przejść danej trasy. Tryb idealny dla osób którzy ponad zwiedzanie stawiają na rywalizację.

Celem tego programu jest danie możliwości odkrycia interesujących miejsc w odpowiedniej kolejności, „ jeden po drugim”.

Aplikacja działa również jak interaktywny przewodnik po mieście. Punkty, które odkrywamy za pomocą aplikacji są opisane w interesujący sposób, opierają się na historii i kulturze danego miejsca. W opisach znajdziemy również odnośniki do dodatkowych informacji w Internecie.

Email: info@kompasgo.pl

Read more

You May Also Like