qr

Ministry of Science and seven KOZAN Z-Books curriculum is appropriate.

Screenshots


Information

Packageair.motto.fenbilimleri7
Version1.1.0 (1001000)
UpdatedAug 03, 2015 (5 years ago)
Size12 MB
Installs 10+
CategoryEducation
DeveloperKOZA KARACA YAYIN

Description

KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7, yazılı metinlere dokunulmadan, öğretim programı esas alınarak;

* 40 adet etkileşimli uygulama (ev çalışmaları)
* 26 adet video ve etkileşimsiz animasyon (konu anlatımları)
* 1000’den fazla sorudan oluşan ünite testleri
* 200 sorudan oluşan genel değerlendirme testleri gibi elektronik ortamda kullanılmak üzere hazırlanmış e-içeriklerle zenginleştirildi.

Çocuklarımızın başarı çıtasını daha yükseklere çıkarmak için hazırlanan öğretmen-öğrenci dostu KOZA Z-Kitaplar; akıllı tahta, projeksiyon, tablet, bilgisayarlar ve mobil cihazlarla kolayca kullanılabilir…

Eğitimdeki değişim ve trendleri de dikkate alarak 43 yıldır eğitim yayıncılığı yapan KOZA YAYIN tarafından gerçekleştirilen KOZA Z-Kitap Projesi, Belgrat’ta düzenlenen uluslararası yarışmada Diskobolos 2013 Mansiyon Ödülü ile taçlandırıldı…

KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7, ortaokul 7. sınıf fen bilimleri / fen ve teknoloji dersi müfredatının içerdiği kazanımlara göre hazırlanmış “özet konu anlatımlı soru bankası” niteliğinde bir eserdir.

“Hatırlayalım, Etkinlikler, Bilgi Kutuları, Konuşma Balonları, Çözümlü Sorular” gibi öğrencinin dikkatini canlı tutmaya, eseri sıkılmadan takip edebilmesine yönelik çeşitli bölümlerin yer aldığı KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7, yazılı metinlere dokunulmadan, öğretim programı esas alınarak elektronik içeriklerle zenginleştirildi.

KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7, MEB’in düzenlediği e-içerik (elektronik içerik) ve z-kitap (zenginleştirilmiş kitap) hazırlama ve inceleme kriterleri temel alınarak uluslararası standartlara / kriterlere göre hazırlandı.

KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7’nin değişik sayfalarında basılı materyalde bulunan içeriklerin yanı sıra ses, video, animasyon, grafik, resim, fotoğraf vb.nin kullanıldığı etkileşimli ve etkileşimsiz çok sayıda uygulama yer almaktadır. Kitapta bulunan bu eğlenceli ve öğretici e-içerik uygulamaları ikonlarla belirtilmiştir.

Tablet, bilgisayar, akıllı tahta, projeksiyon cihazı gibi ortamlara uyumlu KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7 sayesinde öğrenciler / öğretmenler, istedikleri yer ve zamanda, elektronik ortamda, zenginleştirilmiş tüm ders içeriklerine ulaşabilme şansına sahip olacaklar. Ayrıca kitap içerisinde bulunan arama, işaret koyma, not alma, altını çizme, bunları kaydetme ve silme gibi çok farklı dijital işlevleri de kullanılabilecekler.

Yapılandırıcı öğrenme yaklaşımına uygun olarak hazırlanan KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7 ile öğrenciler, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak daha kolay, daha çabuk ve daha eğlenceli bir biçimde bilgiye ulaşabilecektir.

KOZA Z-Kitaplar, öğretmenlerin de kolayca kullanacağı ve kullanırken mutlu olacağı, İnternete bağlı olmayan, içeriğe hızlı ulaşılan ürünler… Öğretmenler, KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7 kullanımı üzerinden içeriği takip edebilecek, gerekli durumlarda öğrenciler ile anında etkileşime geçebilecektir.
KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7, öğretmenin derste ihtiyaç duyacağı tüm materyalleri içeren KOZA Z-Kitap Öğretmen CD’si ile desteklendi. Sınıfında Koza Z kitaplarını kullanan öğretmenlere KOZA Z Kitap Fen Bilimleri DVD’sinin yanı sıra KOZA Z Kitap Öğretmen CD’si de hediye edilmektedir.

... Read more

What's New

Minör hatalar düzeltildi.
... Read more

Latest Version

Download KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7 APK 1.1.0 (Latest Version)

Google Play
Follow KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7 updates to get notification whenever new version available. Follow Updates

(*) Download KOZA Z-Kitap Fen Bilimleri 7 APK (CPU: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64 / Android TV, Tablet / Android: 4.4, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10), just click download with more options by using APK Downloader.


See more ❯