qr

KOZA Z-Kitap Sosyal Bilgiler 5 Demo APK

Social Studies 5 BOLL is suitable for Z-Books Demo Ministry of Education curriculum.

Version1.1.0 (1001000)
UpdatedAug 03, 2015 (5 years ago)
DeveloperKOZA KARACA YAYIN
CategoryApps, Education
IDair.koza.sosyalbilgiler5demo
Installs10,000+

Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap, yazılı metinlere dokunulmadan, öğretim programı esas alınarak;
* 44 adet (demoda 3 adet) etkileşimli uygulama (ev çalışmaları)
* 25 adet (demoda 2 adet) video ve etkileşimsiz animasyon (konu anlatımları)
* 2 simülasyon
* 1000’den fazla sorudan oluşan ünite testleri (demoda 1 adet)
* 200 sorudan oluşan genel değerlendirme testleri gibi elektronik ortamda kullanılmak üzere hazırlanmış e-içeriklerle zenginleştirildi.

Çocuklarımızın başarı çıtasını daha yükseklere çıkarmak için hazırlanan öğretmen-öğrenci dostu KOZA Z-Kitaplar; akıllı tahta, projeksiyon, tablet, bilgisayarlar ve mobil cihazlarla kolayca kullanılabilir…

Eğitimdeki değişim ve trendleri de dikkate alarak 43 yıldır eğitim yayıncılığı yapan KOZA YAYIN tarafından gerçekleştirilen KOZA Z-Kitap Projesi, Belgrat’ta düzenlenen uluslararası yarışmada Diskobolos 2013 Mansiyon Ödülü ile taçlandırıldı…

Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap, ortaokul 5. sınıf sosyal bilgiler dersi müfredatının içerdiği kazanımlara göre hazırlanmış “özet konu anlatımlı soru bankası” niteliğinde bir eserdir.

Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap, MEB’in düzenlediği e-içerik (elektronik içerik) ve z-kitap (zenginleştirilmiş kitap) hazırlama ve inceleme kriterleri temel alınarak uluslararası standartlara / kriterlere göre hazırlandı.

Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap’ın değişik sayfalarında basılı materyalde bulunan içeriklerin yanı sıra ses, video, animasyon, grafik, resim, fotoğraf vb.nin kullanıldığı etkileşimli ve etkileşimsiz çok sayıda uygulama yer almaktadır. Kitapta bulunan bu eğlenceli ve öğretici e-içerik uygulamaları ikonlarla belirtilmiştir.

Tablet, bilgisayar, akıllı tahta, projeksiyon cihazı gibi ortamlara uyumlu Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap sayesinde öğrenciler / öğretmenler, istedikleri yer ve zamanda, elektronik ortamda, zenginleştirilmiş tüm ders içeriklerine ulaşabilme şansına sahip olacaklar. Ayrıca kitap içerisinde bulunan arama, işaret koyma, not alma, altını çizme, bunları kaydetme ve silme gibi çok farklı dijital işlevleri de kullanılabilecekler.

Yapılandırıcı öğrenme yaklaşımına uygun olarak hazırlanan Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap ile öğrenciler, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak daha kolay, daha çabuk ve daha eğlenceli bir biçimde bilgiye ulaşabilecektir.

KOZA Z-Kitaplar, öğretmenlerin de kolayca kullanacağı ve kullanırken mutlu olacağı, İnternete bağlı olmayan, içeriğe hızlı ulaşılan ürünler… Öğretmenler, Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap kullanımı üzerinden içeriği takip edebilecek, gerekli durumlarda öğrenciler ile anında etkileşime geçebilecektir.
Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap, öğretmenin derste ihtiyaç duyacağı tüm materyalleri içeren KOZA Z-Kitap Öğretmen CD’si ile desteklendi. Sınıfında Koza Z kitaplarını kullanan öğretmenlere Sosyal Bilgiler 5 KOZA Z-Kitap DVD’sinin yanı sıra KOZA Z Kitap Öğretmen CD’si de hediye edilmektedir.

What's New

Minör hatalar giderildi.

Email: kozayayindagitim@gmail.com

See more
See more

See more