qr

KPSS Tarih 2021 Konu Anlatımı Güncel APK

KPSS History Lecture application is cut out for your history studies

Version6.3.551 (551)
UpdatedJan 24, 2021 (1 month ago)
DeveloperHyperman
CategoryApps, Education
IDom.HyperCry.tarihkonuanlatim
Installs100,000+

Sevgili KPSS, TYT veya YKS çalışanları Tarih alanında ek bir kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız ve öğrenirken de aklınıza gelebilecek her türlü soru tipinden testler ve denemeler çözmek istiyorsanız KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel mobil uygulamamız tam size göre. Özellikle Tarih Vatandaşlık ve YKS tarih alanında özel olarak geliştirilen uygulamamız içerisinde onlarca tarih konularından yüzlerce konu anlatım sekmeleri ve soruları bulunmaktadır. Tarihin perdelerini aralamak istiyorsan haydi sen de hemen KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel uygulamasını indir ve çalışmaya başla.

Uygulamamız öncelikle şahane bir ara yüz ile sizleri karşılamaktadır. İçerisinde barındırdığı çıkmış sorular, konu anlatım yerleri, denemeler, çözümlü testler, Konu pekiştirme testleri ile istediğiniz tarih konusu ile ilgili en güncel verileri burada bulabilecek ve en son gelen güncel sorular ve çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Bunun yanında şifreler – kodlamalar bölümünde ise tarih vatandaşlık, TYT tarih ya da KPSS Tarih çalışırken aklınızda kalması kolay olan pratik bilgi kutucukları ve bunların özel zihinsel şifrelemelerini burada bulabilirsiniz. KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel uygulaması ile tarihin ne kadar eğlenceli olabileceğiniz siz de keşfetmeye hazır olun.

Temel Amacımız:
1. KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel Uygulamamızın en temel amacı şüphesiz KPSS tarih konularını olabildiğince sizlere pratik ve doğru bir şekilde aktarmak ve geçmiş dönemlere ait çıkmış YKS-TYT ve KPSS Tarih sorularını herhangi bir ek üyelik veya internet karmaşası ile uğraşmadan sizin önünüze sermektir.

2. Bu uygulama sayesinde KPSS, TYT, YKS gibi sınavlara hazırlanırken Tarih dersini en kolay ve pratik şekilde öğrenebilir onlarca farklı testler ve pekiştirme sorularını çözerek de pekiştirebilirsiniz.

3. Ayrıca uygulamamız içerisinde aktif bir şekilde gelişiminizi takip edebilirsiniz. Hatta uygulamamızı kullanan kullanıcılar arasında da kendi sıralamanızı görebilir ve onlar ile olan rekabet gücünüze canlı bir şekilde tanıklık edebilirsiniz. Binlerce farklı kullanıcı arasında adeta Türkiye geneli bir deneme sınavı yaptığınızı da düşünebilirsiniz.

KPSS, TYT, YKS’de Tarih bölümünde kendi tarihini yazmak istiyorsan devlerin omuzlarında başarıya yükselmeye hazır olun!

KPSS 2021 ve KPSS 2022 hedefimizi, en doğru ve ileri çalışma teknikleri sayesinde kısa sürede büyük bir başarıyla tamamlayacağız.

Eşsiz ve benzersiz bir konu anlatımı, özenle hazırlanan programımızda yılların tecrübelerinin birikmişliğini sizde hissedeceksiniz.

Şimdi hedefimiz KPSS 2021 ve KPSS 2022 !

What's New

➥ Son güncelleme sonrası oluşan sorunlar giderildi.

Önceki kritik güncellemeler;
➥ Kullanıcı girişi sağlayan segmentler çoğul istek doğrusunda kaldırıldı. (Giriş yapamayan kullanıcılar)
➥ Soru Arenası vatandaşlık dersi sırasında, kullanılan özellik hata sorunu giderildi.

Email: hypermantr@gmail.com

See more
See more