Download Kraina Kolorów Krzysztof Maćków APK for Android - Games - Free - Latest Version

qr

Kraina Kolorów Krzysztof Maćków APK

Land of Colors, paint shop is located in Jelenia Gora.

Version1.0 (0)
UpdatedFeb 19, 2018 (3 years ago)
DeveloperNet System Jacek Guzek
CategoryApps, House & Home
IDcom.ns.krainakolorow
Installs100+

Farby dla wymagających

Kraina Kolorów, to sklep z farbami z siedzibą w Jeleniej Górze. Szeroki asortyment oraz doświadczona kadra pracownicza, która zapewnia kompleksową obsługę, to dwa czynniki odpowiedzialne za rozwój naszej firmy. Wieloletnia działalność zaowocowała zyskaniem wielu zadowolonych Klientów, których grono nieustannie się poszerza. Naszym celem jest nieustanny rozwój i rozszerzanie oferty, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy Klient znalazł u nas to, czego szuka. Niewątpliwie naszymi atutami są uczciwość i rzetelność, którymi nieustannie się kierujemy, gdyż zdajemy sobie sprawę, że zadowolony Klient jest najlepszą wizytówką firmy oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą.

Sklep z farbami

W naszym sklepie znajdą Państwo produkty uznanych marek takich jak RALSTON, DUFA oraz TIKKURILA. Ponadto oferujemy produkty firm TOU PRET, SPEKTER, EKSIM, NORD RESINE, VALPAINT, ORAC oraz inne. Produkty firmy Ralston wyróżnia niezwykła trwałość i jakość. Farby, lakiery czy emaile tej firmy, z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ich wspaniała przyczepność, wydajność oraz siła krycia, to tylko niektóre z ich zalet. Firma ta posiada ponad stuletnią tradycję i jest uznaną światową marką. W Polsce marka istnieje od 2010 roku, obecnie posiada ponad 50 punktów sprzedaży.

Drugą równie uznaną marką jest TIKKURILA. Produkty tej firmy bardzo dobrze kryją zarówno powierzchnie wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Są odporne na warunki atmosferyczne, a szeroki wybór kolorów sprawia, że pasują do każdego wnętrza. Posiadamy również produkty DUFA i PROFITEC. Stosunek ceny do ww. farb idzie w parze z jakością produktów.

Oferujemy możliwość wykonania 250 000 kolorów. Zajmujemy się również malowaniem natryskowym. W sprzedaży posiadamy agregaty natryskowe firmy: WAGNER, TYTAN, oraz oferujemy możliwość wypożyczenia agregatów do natrysku farby lub gładzi i tynków elewacyjnych.


Email: farby.jeleniagora@gmail.com

See more
See more

See more