qr

Kuq e Zi TV APK

Kuq e Zi TV ju mundeson te ndiqni kanalet e preferuara direkt nga interneti.

Version1.1 (1)
UpdatedOct 03, 2018 (2 years ago)
DeveloperVG_Studio
CategoryApps, Entertainment
IDcom.vgmtsllc.Kuq_e_Zi_TV
Installs5,000+

Nje nga programet me te mira ne shqip qe ju mundeson te ndiqni direkt kanalet tuaja te preferuara televizive. Kanale shqiptare dhe te huaja dhe per disa opsioni timeshift (-6 ore).
Jo vetem kaq por edhe filmat dhe serialet tuaj te preferuar jane te aksesueshem vetem me nje klikim.
Programi funksionon me XMTV Player, qe do te thote se duhet te keni te instaluar kete program per te hapur kanalet. Per momentin ky eshte luajtesi me i pershtatshem qe kanalet te jene pa nderprerje. Per me teper infromacion ndiqni tutorialet video te konfigurimit pasi te keni instaluar programin.
Kuqezi TV nuk transmeton dhe nuk zoteron asnje nga serverat e kanaleve IPTV apo te filmave. Te gjitha kanalet dhe adresat e tyre administrohen nga pale te treta qe nuk kane lidhje me ne dhe jane te aksesueshme nga kushdo ne internet.

Programi eshte i pershtatshem per smartfon, tablet dhe android tv. Po punojme per te optimizuar edhe me teper strukturen dhe funksionalitetet ne azhornimet e reja. Qendroni te informuar duke pelqyer faqen tone ne facebook dhe duke u abonuar ne kanalin tone ne youtube. Shperndajeni programin me miqte tuaj dhe mos harroni ta vleresoni me 5* ne Google Play. Per cdo sugjerim apo verejtje na kontaktoni ne kuqezitv@gmail.com

What's New

The first version of the application.

Email: kuqezitv@gmail.com

See more
See more

See more