qr

Kurban Rehberi APK

Before carrying out the sacrifice worship were prepared as your first reference

Version3.5 (29)
UpdatedAug 03, 2018 (2 years ago)
DeveloperİSMAİLAĞA - BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
CategoryApps, Books & Reference
IDismailaga.rexyazilim.kurbanrehberi
Installs5,000+

Kurban bayramı dışında da adağıyla, akîkasıyla, şükür, sadaka gibi nafileleriyle yılın 12 ayı boyunca devam eden kurban ibâdeti, beraberinde bazı şartlar ve pek çok soruyu da getirmekte.

İsmailağa Fetva Heyetinin katkılarıyla hazırlanan bu Kurban Rehberi, kurban ibâdetini yerine getirmek için gerekli şartları her yönüyle içerirken, en çok sorulan sorulara da cevap veriyor.

İsmailağa Kurban Rehberi bu haliyle kurban öncesi bir başvuru kaynağı olurken, kurbanınızı bağışlayabilmeniz için de size bir kısa yol sunuyor.

İsmailağa Kurban Rehberi İçeriği:
★ Kurban Hakkında Âyetler
★ Kurban Hakkında Hadîsler
★ Kurban Hakkında Çeşitli Bilgiler
★ Kurban Konulu Makaleler
★ Kurban Hakkında Sorular ve Cevapları
★ Zilhicce Ayı Hakkında Yazılar
★ Bayramda Yapılacaklar ve Yapılmayacaklar
★ Bayram Namazı Saatleri
★ Kolay Online Kurban Bağışı

Rehberi aynı zaman İstanbul Fatih'de bulunan İsmailağa Camii'inden basılı kitapçık olarak ücretsiz edinilebilmektedir. Rehber içeriği zaman zaman en çok sorulan sorular ve cevapları ile güncellenmektedir.

İsmailağa Kurban Rehberi uygulaması, İsmailağa Derneği - BT (Bilgi Teknolojileri) Birimi tarafından tüm platformlar için sunulmaktadır. İsmailağa Derneği, yepyeni uygulamalar ile hayatınızda önemli başvuru kaynakları oluşturuyor. Lütfen her türlü öneri ve geri bildirimlerinizi bizlere uygulama içi bağlantımızdan, bilgi@ismailaga.org.tr e-posta adresimizden veya 0850 811 7777 numaralı kuruluş hattımızdan iletmekten çekinmeyiniz.


Email: bilgi@ismailaga.org.tr

See more
See more

See more