Love Arkadaş APK

LoveFriend is an application that will make it easier for you to find your new FRIEND and DEAR

Google Playcom.love.arkadas
CategoryApps, Dating
DeveloperLove - Arkadaş Bul
Version3.0 (3)
UpdatedMay 02, 2019 (11 months ago)
Installs100+

Love Arkadaş sana yakın yeni ARKADAŞ ve SEVGİLİ bulmanı kolaylaştıracak bir uygulama.
Love Arkadaş ile size uygun arkadaşlarla tanışıp sosyal çevrenizi genişletip hayatınızı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

* Üyelerin telefonlarını görebilme
* Üyeler arasında sesli arama
* Her gün yeni üyeler
* Fotoğraflı mesajlaşma
* Tamamı editör onaylı üyelikler
* Size en yakın olan kişileri görebilme
* Hızlı ve Kolay kullanım
* Sürekli yenilikler
* Güvenilir altyapı

Bir çok özelliği ile bildiğiniz arkadaşlık uygulamalarından çok daha eğlenceli olan Love Arkadaş ile SOHBET edebileceğin ARKADAŞ belki SEVGİLİ hatta hayatının AŞKINI bulman artık çok kolay!

Arkadas bulmak istiyorsan ona Öpücük gönder.
ÜCRETSİZ ÜYELİK VE KULLANIM, Love Arkadaş ile ücretsiz üye olabilir, öpücük gönderebilir, SOHBET edebilirsiniz.
TANIŞMA, ARKADAŞ daveti göndererek veya gelen ARKADAŞ davetlerini kabul ederek kendi arkadaş listeni oluşturabilirsin.
Aradığın AŞK belki çok yakınında ve sadece ona bir ÖPÜCÜK gönder ve onunla hemen SOHBET etmeye başla!..

Love Arkadaş nedir, nasıl çalışır?

İçerisinde onlarca özellik barındıran bir uygulama olan Love Arkadaş da öncelik size uygun arkadaşlar edinmenizi ve onlarla sohbet etmenizi sağlar. Bunu yaparken kullanım kolaylığı ile hiç zorluk çekmeden uygulama içerisinde güzel vakit geçirebilirsiniz.

- Love Arkadaş kurulduktan sonra facebook ile bağlanabilir veya e-posta hesabınızla yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Love Arkadaş facebook duvarınızı kirletmez ve sizin adınıza asla herhangi bir şey paylaşmaz.

- Evet artık bambaşka bir Dünya'ya bağlandınız ve ana ekranınızda, şuan online olan üyeler "Aktif Üyeler", en son üye olan "Yeni Üyeler" ve sizinle aynı şehirde aynı semtte bulunan "Yakınımdakiler" ile birçok üyemizi profil fotoğraflarıyla, rumuzlarıyla, yaşı ve bulunduğu şehir ile görebilir hemen size uygun olan üyelerimizle sohbete başlayabilirsiniz.

- İsteğiniz bir üyeyi seçip tüm resimlerini görebilir, ona arkadaşlık isteği gönderebilir yada sıcacık bir Love Arkadaş öpücük gönderebilirsiniz.

- Love Arkadaş'da kolay kullanım butonlarıyla rahatça gezinebilirsiniz.

- Mesajlar bölümünde en son mesajlaştığınız kişiler sona doğru sıralanmıştır. İstediğiniz kişinin mesajını seçtikten sonra özgürce mesaj yazabilir, fotoğraf çekip gönderebilirsiniz. İstemediğiniz kişiyi anında engelleyebilirsiniz.

- Love Arkadaş "arkadaşlar" bölümünde onay verdiğiniz arkadaşlarınızı ve hemen üst menüde size arkadaşlık isteği göndermiş ve sizin onayınızı bekleyen kişiler bulunmakta ve sabırsızlıkla sizden onay beklemektedir.

- Uygulama içerisinde asıl konseptimiz olan "öpücük" bölümüne girdiğiniz zaman Love Arkadaş, size öpücük gönderenleri, sizin öpücük gönderdikleriniz ve karşılıklı öpüştüğünüz üyeleri gösterecektir.

- Son olarak "aşk oyunu" bölümünde size uygun üyeler gösterilmekte ve sağa kaydırarak beğenebilir, sola kaydırarak ilgilenmediğinizi belirtebilirsiniz. Karşılıklı beğenileri sağ üst menü bölümünde görebilirsiniz.

Love Arkadaş ile ÖPÜCÜK GÖNDER, ARKADAŞ BUL, SOHBET ET, SEVGİLİ BUL VE HATTA AŞIK OL!...Email: gnc.elv@gmail.com

Latest Version

3.0 (3) May 02, 2019
armeabi-v7a, x86, ...May 02, 2019
Android TV, Tablet, ...May 02, 2019
icon
Love Arkadaş
Download