qr

Mały ratownik APK

33 games engagingly describes how to solve the problems of everyday life.

Version1.4 (1004000)
UpdatedJun 21, 2016 (4 years ago)
DeveloperUceniBezMuceni.cz
CategoryGames, Educational
IDair.cz.ucenibezmuceni.malyratownik
Installs100+

Profesjonalnie przygotowany pakiet 33 pojedynczych gier dla Twojego dziecka. Wszystkie w atrakcyjnej formie ułatwiającej edukację. Dzieci zdobywają wiedzę jak zachowywać się w niebezpiecznych sytuacjach i uczą się jak rozwiązywać problemy w codziennym życiu.

Zostań małym ratownikiem. Ty jak i Twoi bohaterscy ratownicy musicie być świadomi ryzyka i niebezpieczeństw, które czają się na każdym kroku. Musisz wiedzieć jak poradzić sobie z każdą niebezpieczną sytuacją. Naucz się pomagać sobie i innym. Bądź lepszy od innych.
Aplikacja Mały Ratownik to 33 unikalne gry edukacyjne, dzięki którym zapoznasz się z ryzykownymi i niebezpiecznymi sytuacjami w codziennym życiu. Poznaj je wszystkie, wypełniaj zadania i zdobywaj punkty. Czeka na Ciebie masa zabawy, puzzli, dobierania par, porównań, zgadywanek i wiele innych. Przez cały czas będzie Ci towarzyszył Pan Krążek – mówiący głosem profesjonalnego aktora p. Krzysztofa Grębskiego.
Wszystkie zadania zostały przygotowane przez prawdziwych ratowników! Czy będziesz tak dobry jak oni? Poznasz przyrodę, ryzyka czające się na drodze, na dworze i w domu. Dowiesz się o niespodziewanych sytuacjach i poznasz pracę ratowników.

W aplikacji znajdziesz:
- pełny dubbing – nie musisz czytać tekstu żeby grać – zabawne komentarze czyta Krzysztof Grębski
- 6 bloków tematycznych (Zwykłe niebezpieczeństwa, Bezpieczeństwo osobiste, Pożary, Wydarzenia wyjątkowe, Wychowanie ekologiczne i drogowe)
- 33 interaktywne gry (wypełniaj, składaj, przesuwaj, przepowiadaj, zgaduj, porównuj, układaj itp.)
- zbieranie punktów (porównuj wyniki ze swoimi przyjaciółmi)

Zobacz co jeszcze oferują nasze aplikacje.

What's New

Nowa aplikacja - jeśli znajdziesz błędy, proszę o kontakt z nami przez e-mail

Email: hry@naucme.cz

See more
See more