Information

IDcom.ZZT.MapaSportu
DeveloperMapa Sportu Team
Version1.4.0 (10400)
UpdatedFeb 20, 2020 (1 month ago)
Installs100+

Mapa Sportu APK

One map - dozens of ways to spend time actively.

Chciałbyś poprawić swoją kondycję, a może regularnie uprawiasz sport? Chcesz popracować nad swoją sprawnością, czy może po prostu fajnie spędzić czas? Często pojawiają się wtedy pytania: Jak? Gdzie? Ile to kosztuje? Aplikacja Mapa Sportu Starogard Gdański rozwiąże te i wiele innych problemów. W prosty sposób dowiesz się jakie dyscypliny możesz uprawiać w swojej okolicy. Parę kliknięć i już będziesz wiedział, gdzie rozpoczniesz następny trening.

Osobom chcącym zmienić swój styl życia na aktywny, Mapa Sportu pozwoli na łatwiejszy start. Natomiast tym którzy stale uprawiają sport, pomoże urozmaicić swoją treningową rutynę.

Nasza aplikacja pozwala lokalizować obiekty sportowe w Starogardzie Gdańskim. Użytkownicy otrzymują w tym celu:
• czytelną mapę ze znacznikami przypisanymi do obiektów sportowych oraz znajdujące się na niej filtry, które pozwalają łatwiej szukać pożądane miejsca;
• katalog z podziałem na dyscypliny i rodzaj obiektów, który segreguje miejsca w kolejności od najbliższego od aktualnej lokalizacji użytkownika;
Wszystkie miejsca są dokładnie opisane. W aplikacji znajdują się informacje takie jak m.in. godziny otwarcia, nawierzchnia czy ceny usług oferowanych przez dany obiekt.
Dodatkowo można w niej znaleźć okno informujące o aktualnej jakości powietrza. Są tam również informacje o temperaturze, wilgotności, czy ciśnieniu atmosferycznym.

Aktywny tryb życia nigdy nie był tak łatwy!

Aplikacja stanowi część projektu społecznego realizowanego w ramach konkursu Zwolnieni z Teorii.


Email: mapasportu.zgloszenia@gmail.com

... Read more

Latest Version

1.4.0 (10400) Feb 20, 2020

Other versions

armeabi-v7a, x86, ...Feb 20, 2020
Android TV, Tablet, ...Feb 20, 2020
Android 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10Feb 20, 2020

Old Versions

1.1.0 (10100)Jun 14, 2019

Download APK(29 MB)