qr

MersinGurme APK

Mersin's Place & Taste and Social Life Guide. Where and What to Eat?

Version3.10.0.4.2 (2)
UpdatedJul 02, 2020 (7 months ago)
DeveloperKuzey Danışmanlık Ltd. Şti.
CategoryApps, Food & Drink
IDcom.mersingurme.kuzey
Installs100+

Bireysel kullanıcılar için; MersinGurme, Mersin'deki restoran , bar, cafe, eğlence, yeme-içme, otel ve konaklama mekanlarını listeleyen ve onlar hakkında iletişim, konum, menü, fotoğraf , özellikleri gibi detaylı bilgi sunan rehber bir uygulamadır.

MersinGurme, ayrıca üyelerine özel indirimler sunar. Uygulama kullanıcıları mekanlarla direkt iletişime geçip organizasyonları için teklifler alabilir, rezervasyon yapabilirler.

Mekan aramalarını, kategori, mutfak, ambians ve yemek çeşitlerine göre yapabilirler. Mersin listeleri aracılığıyla en iyiler listelerine bakabilir, mekanları inceleyebilirler.

Kullanıcılar, uygulamamıza eklenmek üzere, mekan tavsiye edebilir, Fırsat sayfalarımızda mekanların özel indirimlerini ve sundukları fırsatları görebilirler.

Kullanıcılar, mekanların konumlarını haritada görebilir ve yol tarifi alabilirler.

Kullanıcılar, tek tuşla mekanı arayabilir.

Üyelik ücretsizdir. Sitemize üye olarak mersin mekanlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilir, yorum, rezervasyon yapabilir, organizasyon teklifi alabilirsiniz.

Mekanlar için; kendi özel mekan sayfalarını oluşturup ilgili kategoriler altında yayınlayabilir ve sayfalarını kendileri yönetebilirler.

Sayfalarında menü, ambians, mekan özellikleri, konum, adres, iletişim bilgileri gibi detayları girebilir, video yayınlayabilirler.

Ayrıca fırsat kampanyaları oluşturabilir ve düzenledikleri etkinlikleri yayınlayabilirler.

Mekan yetkilileri diledikleri takdirde 'Vitrin Mekan' dopingi alarak site ana sayfada yer alabilir ve mersingurme sosyal medya hesaplarında yayınlanmak üzere sosyal medya desteği hizmetinden yararlanabilirler.


Email: bilgi@mersingurme.com

See more