qr

Milionerzy: Kto pierwszy, ten lepszy! APK

Quiz on the basis of the elimination of "First come, first served" quiz show Millionaire

Version2.1 (11)
UpdatedAug 01, 2020 (6 months ago)
Developernarratorek
CategoryGames, Trivia
IDnarratorek.bignerdranch.rightorderquiz
Installs100+

Podobnie jak w eliminacjach w teleturnieju Milionerzy w tym quizie wygrywa ten, kto ma wiedzę oraz potrafi szybko i bezbłędnie uszeregować odpowiedzi.

Uważasz, że posiadasz wiedzę o otaczającym Cię świecie, a do tego jesteś szybszy niż inni? W tym quizie możesz porównać czas swojej poprawnej odpowiedzi z czasami pozostałych graczy i przekonać się jaki odsetek udzielił poprawnej odpowiedzi przed Tobą.

Na czym polega gra?
Po rozpoczęciu gry masz 5 sekund na zapoznanie się z poleceniem uszeregowania czterech opcji. Po tym czasie rusza zegar i Twoim zadaniem jest kliknąć jak najszybciej cztery odpowiedzi w poprawnej kolejności. Ilość zdobytych punktów zależy od poprawności i czasu rozwiązania zadania. Dodatkowo otrzymasz bonus za pobicie rekordu. Możesz także porównać swój wynik ze statystykami odpowiedzi innych graczy, którzy zmagali się z tym zadaniem.

Zakres tematyki quizu.
Zadania obejmują ogólny zakres wiedzy. Nie będziesz się irytować widząc polecenia na poziomie doktoratu z nauk ścisłych:) Jednak aby komfortowo i szybko zdobywać ogrom punktów, musisz posiadać wiedzę ogólną z praktycznie każdej dziedziny: literatury, geografii, filmoznawstwa, informatyki, historii, chemii, muzyki, malarstwa, sportu i innych. Podobnie jak w Milionerach!

Dla kogo jest ta gra?
Quiz przeznaczony jest dla każdego, kto ma ochotę porównać swoją wiedzę i refleks z innymi. Jednocześnie jest to idealna gra dla osób mających ambicję wystąpić w teleturnieju Milionerzy i gładko przejść eliminację "kto pierwszy, ten lepszy".

Trening czyni mistrza! Miliona w Milionerach i dobrej zabawy!


Email: narratorekdevelopment@gmail.com

See more