ModaMerve : Tesettür Giyim icon

ModaMerve : Tesettür Giyim

3

Download ModaMerve : Tesettür Giyim APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

NameModaMerve APK
Version3 (70)
UpdatedFeb 17, 2021
DeveloperModaMerve
IDcom.tsoft.modamerve
Installs100,000+
CategoryApps, Shopping

ModaMerve : Tesettür Giyim app

Fashion in Hijab ..

Tesettür giyim sektöründe ülkenin en ileri gelen firmalarından biri olan ModaMerve artık tüm akıllı cihazlarda kullanılabilir! İçerisinde binlerce ürün barındıran mobil uygulamamızı hemen yükleyebilirsiniz.

**Hemen üye ol!**
Uygulamanın "üye ol" seçeneğini kullanarak kısa bir süre içerisinde üyeliğini oluşturabilir, alışverişe başlayabilirsiniz.

**Kullanım kolaylığı**
*Uygulamayı açar açmaz gözünüze çarpacak olan şey uygulamanın pratik kullanımı olacaktır. Anasayfa içerisinde en üst bölümde bulunan "hikaye" modu ile ürünlere hızlıca göz atabilir, mevcut bir indirim ya da kampanya varsa anında haberdar olabilirsiniz. Bu kullanışlı özelliğin yanı sıra, elinizin altında bulunan kategori seçenekleriyle aradığınız ürünü inceleyebilirsiniz. Mesaj yoluyla sipariş özelliği gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda da kategori sekmesinde bulunan "Müşteri Hizmetleri"ni arayarak yardım alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra ise kategori sekmesi üzerinden en altta bulunan "Kargom nerede?" seçeneği ile kargonuzun en son ve güncel durumunu öğrenebilirsiniz.
*Kampanyalardan ve avantajlı indirimlerden anında haberdar olun!
*Müşterilerimize sık sık ve belirli aralıklarla sunduğumuz oldukça avantajlı kampanya ve indirimlerden mobil uygulamamız sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, uygulamamızı cihazınıza yükleyerek üye olmanız. Yapılan her indirim ve kampanya hakkında bildirim alarak anında haberdar olabilirsiniz.

**Büyük indirim**
Bu seçenek içerisinde mağazamızın güncel olarak her kategoriden uyguladığı indirimleri görebilirsiniz. %50'ye, zaman zaman da %70'e varan indirimlerden anında yararlanabilir ve uygulamanın gönderdiği bildirimlerle haberdar olabilirsiniz. "Filtre" seçeneğini kullanarak da cebinize ve bedeninize uygun giyim ürünlerini aratabilirsiniz.

**Yeni ürünler**
Tesettür giyim sektöründe ülkenin önde gelen firmaları arasında bulunan ModaMerve mobil uygulaması içerisinde güncel ve modaya uygun yeni ürünlerden yararlanabilirsiniz. Yeni ürünler arasında, ferace, kombin, tunik ve tesettür abiye gibi her kategoriden ürün bulunmakta ve avantajlı kampanyalarla hizmetinize sunulmaktadır.

**Ürün kategorileri**
Uygulamanın sol en üst köşesinde bulunan kategoriler butonuna tıklayarak aradığınız ürünün kategorisine ulaşabilirsiniz. "Büyük indirim" seçeneğini kullanarak da mevcut ve güncel indirimleri görebilirsiniz. Ayrıca "yeni ürünler" seçeneği ile yeni moda ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Tesettür elbise kategorileri arasında 100'den fazla seçenek ve binlerce ürün mevcuttur.

**Güvenli alışveriş!**
Kredi kartı bilgileriniz ModaMerve uygulamasında asla kayıtlı tutulmamaktadır ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. ModaMerve uygulaması üzerinden güvenle satın alma gerçekleştirebilirsiniz.
Read more