Momsco Uzman Anne Bebek Platformu by Molfix icon

Momsco Uzman Anne Bebek Platformu by Molfix

1.0.1 · May 07, 2021

Download Momsco Uzman Anne Bebek Platformu by Molfix APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.0.1 (3)
UpdatedMay 07, 2021
DeveloperSolidICT
IDmomsco.molfix.anne.bebek
Installs100+
CategoryApps, Medical

Momsco Uzman Anne Bebek Platformu by Molfix app

Momsco connects you to experts on all aspects of motherhood and babies 💙

Momsco, annelik ve bebekler hakkında her konuda seni uzmanlarla buluşturuyor 💙
Momsco by Molfix, annelik serüvenin ve bebeğin hakkında desteğe ihtiyaç duyacağın her konuda seni uzman ebeveynlerle buluşturan tek uygulama, tüm annelerin yol arkadaşı. Uygulama üzerinden alanında uzman ve aynı zamanda ebeveyn olan değerli danışmanlarımız ile gebelik ve gebelik sonrası tüm süreçlere, bebek ve bebek gelişiminden, beslenmeye kadar aklındaki birçok soruya cevap bulabilirsin. Anneler Enstitüsü, hafta hafta gebelik süresince ve yenidoğan bebeğin için emzirme, bakım, uyku, bebek gelişimi gibi merak edebileceğin birçok konuda, annelik yolculuğunda sana destek vermeye hazır.

Momsco’yu hemen indir ve kayıt ol, Anneler Enstitüsü’ne katıl 🚀

Momsco sana ve bebeğine neler mi sunacak?

Momsco ile

✔Hamilelik ve ebeveynliğe dair uzmanından yayınlanmış güncel video, makale ve sesli içerikleri takip edebilirsin.🎯
✔Bebeğinin gelişim sürecine dair 👼 merak ettiğin soruların cevabını bulabilirsin.
✔Sesli arama özelliği ile merak ettiğin soruları sesli bir şekilde sorabilir, en uygun cevaba sahip uzman içeriklerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.📢
✔Okuyabileceğin yüzlerce kaliteli içeriğin yanında, kulaklığını takıp dinleyebileceğin anne ve bebek hakkında yüzlerce sesli içerik dinleme listesi de seni bekliyor.
✔İlgini çeken konuları belirle ve bu konularda oku,izle,dinle!
✔Hamilelik, ebeveyn ve bebek hakkında cevabını bulamadığın tüm soruları Momsco sorularım üzerinden bize iletebilir, en kısa süre içerisinde cevabını alabilirsin.
✔Gebelik takviminin ilk gününden başlayarak, tüm hamilelik sürecin, beslenmen, uyku düzenin, hastane ve doğum tercihlerin, muayene ve testler, okuman gereken kitaplar, yapabileceğin egzersizler ve pilates hareketleri; bunun yanı sıra, bebeğini kucağına aldıktan sonra ona söyleyeceğin ninniden tut, emzirme süreçlerine, bebek sağlığı ve bebek psikolojisine ve kullanabileceğin bebek ürünlerine kadar her şey burada.

Momsco, hamilelik sürecinden başlayarak tüm annelik serüveninde senin için deneyimli bir yol arkadaşı olmak istiyor.🤰🏻 Hamilelik döneminde sağlıklı ve keyifli bir hamilelik geçirme, doğum, doğum sonrası yeni doğan bebek bakımı hakkında ayrıntılı uzman görüşlerini okuyup, izleyip, dinlerken; hamilelik sonrasında da anne bebek ilişkisi, emzirme, bağ kurma, ebeveyn rolleri, uyku ve oyun, bebek sağlığı, hastalıklarla başa çıkma, bebek ve beslenme, bebek gelişimi, stres ve kaygının yönetimi gibi anne ve bebeğe dair fizyolojik ve psikolojik birçok konuda Momsco yanında olacak. 💪

Momsco, 23 yıllık Molfix güvencesi ve deneyiminin verdiği güven ile seninle buluşuyor. Sen de uygulamayı indirip kayıt olarak hemen Momsco ailesine katılabilir, hamilelik ve annelik yolculuğunda en iyi yol arkadaşın olarak Momsco ile birlikte yürüyebilirsin. Sorular “Şimdi ne yapmalıyım?” diyerek aklına takılıp uykularını kaçırmasın. Her zaman danışabileceğin, sorularına cevap olabilecek uzman içeriklerine Momsco ile anında ulaş! Seni de anne ve bebeğe dair her şeyi paylaşmak için aramıza bekliyoruz. Anneler Enstitüsü’nde yerin hazır.

Email: momscoapp@gmail.com

Read more

You May Also Like