Download Muscat App APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Developer4Mosa - Muscat
IDcom.glasseson.muskat
Installs10+
CategoryApps, Medical

Muscat App app

Read prescription values ​​from your glasses and order new Muscats online

Nosisz okulary, ale nie wiesz jakie mają parametry? Sprawdź je z MUSCAT App i ciesz się wygodą zakupów bez konieczności powtarzania badania wzroku*

Od teraz zakup okularów jest jeszcze prostszy! Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od zamówienia Twoich nowych Muscatów. Nasza aplikacja jest całkowicie darmowa, a pomiar wartości korekcji wykonasz w kilku prostych krokach. Jak to działa?

1. Zeskanuj swoje okulary
Uruchom aplikację MUSCAT App i rozpocznij synchronizację z ekranem komputera za pomocą kodu QR. Użyj kamery w telefonie i postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji, aby zeskanować swoje aktualne okulary.

2. Sprawdź wynik pomiaru
Po zakończeniu skanowania okularów na ekranie komputera wyświetli się wynik pomiaru. Wartości zostaną również zapisane na Twoim koncie, by jak najmniej dzieliło Cię od Twojej nowej pary ;)

3. Zamawiaj online
Teraz możesz już zamawiać okulary online bez zmartwienia. Czas na znalezienie sobie nowiutkich Muscatów!

*Kto może skorzystać z aplikacji MUSCAT App?
Aplikacja MUSCAT App może odczytać wartości tylko z okularów jednoogniskowych o wartościach od -6.00 do +3.00, oraz cylindrem do -2,50. Jeśli nosisz okulary progresywne lub posiadasz wyższe wartości korekcji, odczyt będzie nieprawidłowy.

Źle widzisz? Upewnij się, że Twoja wada wzroku nie uległa zmianie
Nikt nie jest doskonały! MUSCAT App odczytuje parametry korekcji z Twoich okularów, ale nie zastąpi badania wzroku i spotkania ze specjalistą. Jeśli masz podejrzenia, że kondycja Twojego wzroku uległa zmianie, źle widzisz w obecnych okularach lub odczuwasz dyskomfort podczas korzystania z nich, odwiedź okulistę lub zapisz się na badanie wzroku w jednym z naszych showroomów. Sprawdź dokładny regulamin aplikacji.

Skuteczność i bezpieczeństwo technologii wykorzystywanej w MUSCAT App gwarantuje FDA (United States Food and Drug Administration).

Email: info-pl@muscat.eu

Read more

You May Also Like