My Fitness Place icon

My Fitness Place

1.15.2.001 · Apr 18, 2021

Download My Fitness Place APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.15.2.001 (1015002001)
UpdatedApr 18, 2021
DeveloperPerfect Gym Go Sp. z o.o.
IDcom.perfectgym.perfectgymgo2.myfitnessplace
Installs10+
CategoryApps, Health & Fitness

My Fitness Place app

Interaction with your fitness club on your mobile device

My Fitness Place to sieć nowoczesnych klubów fitness, które wyróżnia bogata oferta zajęć i zaawansowany sprzęt. Działamy przede wszystkim na południu Polski – znajdziesz nas m.in. w Krakowie, Bielsku-Białej, Opolu, Skawinie czy Sosnowcu.
We wszystkich klubach My Fitness Place przyświeca nam jeden cel – chcemy stać się TWOIM ulubionym miejscem do ćwiczeń. Dlatego koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu nowych, unikalnych programów, dzięki którym Twój trening będzie skuteczny i wymagający, ale także przyjemny. Chcemy, żebyś do nas wracał(a)!
Nasi trenerzy wiedzą, że samo doświadczenie to nie wszystko, a kluczem do sukcesu jest dobra atmosfera podczas treningu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w My Fitness Place dostarczała Ci maksimum radości, a podczas ćwiczeń wszyscy czuli się komfortowo i mieli dla siebie odpowiednią przestrzeń.
W wybranym przez siebie klubie fitness możesz wybierać spośród zajęć tanecznych, prozdrowotnych, siłowych i modelujących. Ich poziom zaawansowania trenerzy dostosowują do możliwości uczestników, tak aby każdy mógł skorzystać z nich w maksymalnym zakresie. Bo dobry trening to nie tylko zdrowsze ciało czy smuklejsza sylwetka, ale przede wszystkim lepsza jakość życia.
Przyjdź do nas i osiągnij z nami swoje cele!

Email: support@perfectgym.com

Read more

You May Also Like