Social media platform for bookworms and movie / film / series freaks

Latest Version (APK)

Information

Packagecom.teknoted.neokur
Version1.91 (14)
Updated2019-06-12
Size4 MB
Installs 5,000
CategoryBooks & Reference

Tags

Free download Neokur, kitap oku - film, dizi izle - inceleme yaz 1.91 apk app latest version for android

Description

200bin'den fazla kullanıcı arasında sen de yerini al. En özgün paylaşımları çeşitli odalarda yap, kendini, kişiğini ve zevklerini yansıt, fkirlerini açıkla ve takipçilerini oluştur. Kitap oku, film izle, dizi izle, gez dolaş ve incelemelerini ekle. Herkes okusun. Neokur Türkiye'nin en özgün ve hızla büyüyen sosyal medya platformudur.

■ Hem kendini geliştir, hem eğlen
Okuduğun kitabı, izlediğin müziği ve gezdiğin yerleri insanlarla tartıi Yani kitaplar keşfet, bilmediklerini öğren, bildiklerini paylaş. Neokur'da sadece eğlenmeyeceksin, aynı zamanda kendini de geliştireceksin.

■ Kitap Oku, inceleme yaz
Neokur'da okuduğun kitaplara yorumlarını inceleme olarak, kitabının beğendiğin bölümlerini alıntı olarak ekleyebilir, kendi raflarını oluşturabilir, kitaplara puan verebilir ve diğer kullanıcıların eklediği inceleme/alıntıları okuyabilirsin.

■ Film, dizi izle, inceleme yaz
İzlediğin, hayranı olduğun film ve dizileri Neokur'dan takip et. Fİlmler hakkında fikirlerini inceleme olarak ekle, puan ver. Aynı zevke sahip insanlarla tanış.

■ Şehir şehir gez, inceleme yaz
Yaşadığın veya gezdiğin tarihi mekanlar ve şehirler hakkında izlenimlerini paylaş, incelemeler ekle. Farklı şehirlerden arkadaşlıklar kur.

■ Kendi tanımını yap
Sözlük kullanıcılarının favori mekanı Alfabe. Alfabe'de Nedir? Kimdir? Nasıl? Ne demek? başlıkları altında kendi kafana göre tanım ekleyebilirsin.

■ Odalar
Neokur odalardan oluşmaktadır. Paylaşımına uygun odayı seçip fikirlerini ve sözlerini insanlarla paylaşabilirisin. Bazı odalarımız; Arena'ya Sor, Başıma Gelenler, Diyorum ki, Edebiyat Köşesi, İnanç, İtiraf Ediyorum, Just English, Kendi Kalemimden, Sinema TV, Tarih Meraklıları, Yeni Öğrendim, Anın Fotosu, Ben Şahsen Kendim, Bookstagram, Geziyorum, Neokur Buluşmaları, Tozlu Fotoğraflar, Eğitici Videolar, Müzik Kutusu, Youtuber
Bunlar haricinde her hafta Arena Paslaşmaları adı altında kısa süreli odalar açılmaktadır.

■ Raflarını oluştur
Yeni raf sistemimiz ile okuduğun kitapları, izlediğin filmleri, beğendiğin dizileri kendi raflarında arşivleyebilir, dilediğin rafını profilinde diğer kullanıcılarla paylaşabilirsin.

■ Yeni arkadaşlar edin
Neokur Türkiye'nin dört bir yanından ve Dünyanın çeşitli ülkelerinden Türkçe dilini kullanan insanların buluşma noktasıdır. Profilini oluştur, özgün paylaşımlar yap takipçi kütleni yarat ve içten arkadaşlıklar kur.

Neokur'a bilgisayarınızla da ulaşabilirsiniz. www.neokur.com adresinden aynı email adresi ve şifrenizle giriş yapabilir, platformun tüm hizmetlerinden web sitesi vasitası ile de faydalanabilirsiniz.

Sen de gel ve Neokur ailesine katıl!

What's New

- POP bölümü yayına alındı, sıralama yeni algoritmamıza göre yapılmaktadır.
- beğen butonları destek ve köstek butonları ile değiştirildi.
- ufak tasarımsak düzenlemeler yapıldı.

Latest Version

Neokur, kitap oku - film, dizi izle - inceleme yaz 1.91

Updated: 2019-06-12 (5 months ago)


qr-code
1.91 (14) 2019-06-19
1.82 (12) 2019-05-11
1.81 (11) 2019-02-03
See more ❯