Milli Piyango Oyunları - Çekiliş, Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara

Advertentie

Laatste Versie

Versie
Update
4 feb. 2018
Ontwikkelaar
Categorie
Google Play ID
Installaties
0+

App APKs

Milli Piyango Oyunları APP

Milli Piyango Oyunları

Oynamayı veya sonuçları almayı unutmaya son!

Milli Piyango Oyunları, Milli Piyango, İdaresinin sunduğu şans oyunlarının ( Milli Piyango Çekilişi, Sayısal Loto , Süper Loto , Şans Topu , On Numara ) sonuçlarını alabileceğiniz ve rasgele, en az çıkmış rakamlara göre veya en çok çıkmış rakamlara göre oynayıp kupon oluşturabileceğiniz ve bu kuponları kaydederek sonuçlar açıklandığında otomatik olarak kontrol ettirebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama ayrıca size çekiliş günleri hatırlatma yapar ve çekiliş yapıldığı anda uyarı verir (Bu özellik Ayarlar bölümünden isteğe göre oyun bazında kapatılabilir).

Özellikler:
• Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarında Bilet Numarasına Göre Arama Yapma ve Tam Listeyi Görme
• Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara Sonuçları
• Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara Oynama (Rasgele, Çok Çıkan Sayılara Göre, Az Çıkan Sayılara Göre)
• Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara Kupon Kaydetme ve Sonucu Seçilen Tarihe Göre Kontrol Ettirme
• Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara için Çekiliş Günü Hatırlatmalar ve Çekiliş Sonucu Açıklandığı Anda Uyarılar (Ayarlar bölümünden kapatılabilir) (Android 3.0 ve sonrası)

• Milli Piyango Oyunları, uygulamasında, Milli Piyango, idaresinin sunduğu, şans oyunları, için ( milli piyango cekilisi, sayisal loto , super loto , sans topu ve on numara ) çekiliş olduğu günler hatırlatmalar alıp sonuçlarının açıklandığı anda uyarılar alabilirsiniz.

• Milli Piyango Oyunları, uygulamasında ayarlar bölümünden, Milli Piyango, idaresinin sunduğu, şans oyunları, için ( milli piyango cekilisi, sayisal loto , super loto , sans topu ve on numara ) için ayrı ayrı hatırlatmaları ve uyarıları ayarlayabilirsiniz.

• Milli Piyango Oyunları, uygulamasında, Milli Piyango, idaresinin sunduğu, şans oyunları, için (milli piyango cekilisi, sayisal loto, super loto, sans topu, on numara ) oluşturduğunuz kuponların sonuçlarını tarihe göre otomatik kontrol ettirebilirsiniz.

• Milli Piyango Oyunları, uygulamasında, Milli Piyango, idaresinin sunduğu, şans oyunları, (milli piyango cekilisi, sayisal loto, super loto, sans topu, on numara ) sonuçlarını güncel olarak yayınlandığı anda ve eskiye yönelik olarak tarih seçerek alabilirsiniz.

• Uygulamada, Milli Piyango, idaresinin sunduğu, şans oyunları, için (milli piyango cekilisi, sayisal loto, super loto, sans topu, on numara ) kupon oluşturabilirsiniz.

• Milli Piyango Oyunları, uygulamasına kupon oluşturma bölümüne, Milli Piyango, idaresinin sunduğu, şans oyunları, için (milli piyango cekilisi, sayisal loto, super loto, sans topu, on numara ) elle giriş eklenecektir.
Meer informatie