qr

Nur Exclusive APK

I nurexclusive.co

Version1.1 (1)
UpdatedFeb 11, 2020 (10 months ago)
DeveloperTicimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.
CategoryApps, Shopping
IDcom.nurexclusive.mobil
Installs100+

Modayı Ulaştıran Moda Sitesi
nurexclusive.com, başka hiçbir yerde bulamayacağınız markalara, istediğiniz her zaman ulaşmanızı sağlayan moda sitesidir.


Stilini Keşfet
nurexclusive.com, sunduğu alışveriş deneyimiyle gardırobunuzu en yeni moda trendlerine göre yenilemenizi sağlıyor. Size özel stil önerileriyle kendinizi ve stilinizi keşfetmenize yardım ediyor.


Akıllı Alışveriş
nurexclusive.com ‘da tüm gardırop ihtiyaçlarınızı tek seferde ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. nurexclusive.com‘dan yaptığınız alışverişle zamandan tasarruf eder ve istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.


Mutlu Üyeler
nurexclusive.com un bütün çalışanlarının en önemli hedefi üyelerinin mutluluğunu sağlamaktır. nurexclusive.com güncel modayı yakından takip eder ve size ulaştırmak için özenle çalışır. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.


Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ayrıcalıklı alışveriş keyfini aynı zamanda kolay ve güvenli hale getirmek için nurexclusive.com, en iyi teknolojiyi ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. nurexclusive.com SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan sistem dahilinde kredi kartı ile alışveriş yapılır. Ayrıca ürünleri kolaylıkla değişim yapabilirsiniz.


Teslimat Süresi
Siparişlerim ne kadar sürede bana ulaşır?
nurexclusive.com’dan aldığın ürünler 1-3 gün arasında size ulaşır.


Email: info@nurexclusive.com

See more

See more