Download Ortak Alışveriş Listesi Türkçe APK for Android - Games - Free - Latest Version

qr

Ortak Alışveriş Listesi Türkçe APK

Make your shopping list Partners. Everyone insertions, you see those received.

Version1.1 (6)
UpdatedMar 01, 2017 (4 years ago)
DeveloperMarketoList
CategoryApps, Shopping
IDcom.locatomic.marketolist
Installs10,000+

MarketoList, basit ve sade ara yüzü sayesinde kolayca alışveriş listeleri oluşturabileceğiniz, bu alışveriş listelerine diğer kullanıcıları ekleyerek listeleri ortak alışveriş listeleri haline getirebileceğiniz, aynı zamanda marketlerdeki indirim, kampanya ve fırsatları görebileceğiniz bir uygulamadır.

*** REKLAMSIZ VE ÜCRETSİZ ***

Eşinizle eve alınacakları ayrı ayrı düşünüp ayrı listeler yapıyor, bir de markete gidince telefonda lazım olanları soruyor ama yarısını da almayı unutuyor musunuz? O zaman "Eve Alınacaklar" diye ortak bir liste yapın. Aynı anda aynı listeyi görüp yönetin. "Marketteyim de, bir şey lazım mı?" karmaşası ve "E onu ben almıştım zaten" olayları son bulsun.

*** APP STORE'UN FAVORİ UYGULAMALARI ARASINDA ***
*** VE iPHONE'LARDAN SONRA ŞİMDİ DE ANDROID'DE ***

Ofiste kahve bitiyor ama ilgili arkadaşınızı o an bulamıyor ya da söylemeyi unutuyorsunuz ve arkadaşınız ofis için çıktığı alışverişten döndüğünde çok geç mi oluyor? "Ofise Gerekenler" diye ortak bir liste yapın, herkes aklına geleni o an eklesin, "Listeye Ürün Ekledim" diye bildirimle haber versin. İlgili arkadaşınız markete gidip MarketoList'i açtığında kahveyi de listede görüp alsın.

Haftasonu mangal planı var ama yine bir iletişim karmaşası yaşanıp iki kişinin de tavuk kanat almasından ve dana pirzolasız kalmaktan mı çekiniyorsunuz? Çekinmeyin, "Haftasonu Mangal" diye bir liste oluşturup kim gelecekse listeye ekleyin. Alanlar aldıklarını işaretlesin, organize olun, dana pirzola da yiyebilin.

Daha pek çok hikayeyi MarketoList'i kullanma şeklinize göre sizler de yaşayabilirsiniz. İster e-mail adresi, ister doğrulanmış telefon numarası ile listenize diğer kullanıcıları ekleyin, ya da sizi listelerine eklemelerini isteyin.

MarketoList ile,

• Anında senkronize olan ortak bir alışveriş listeniz olur. Market alışverişi sırasında eşiniz/arkadaşınız listeye eklesin, siz anında görün, alın.

• "O lazım mı, bu lazım mı?" karmaşası biter. Herkes aklına geldikçe lazım olanları listeye ekler.

• Whatsapp grupları gibi pek çok farklı kişiyle pek çok farklı alışveriş listeniz olur. Örneğin, eşinizle ayrı bir ortak listeniz olur, hafta sonu mangala gideceğiniz arkadaşlarınızla ayrı.

• "Listeye ürün ekledim" ya da "Markete gideceğim" diye bildirim gönderirsiniz. Herkesin haberi olur.

• Marketlerdeki indirimleri, kampanyaları, fırsatları listelerinizle aynı uygulama içinde görürsünüz.​

• Zaman geçtikçe daha iyi anlaşırsınız.​ MarketoList akıllıdır, sık eklenen ürünleri ve fırsatları sizi tanıdıkça size uygun hale getirir.

Artık ortak ev alışveriş listesi, market alışveriş listesi, pazar alışveriş listesi, ofis alışveriş listesi, haftasonu alışveriş listesi ya da herhangi bir ortak liste yapmak ve kullanmak çok çok kolay!

MarketoList'le ilgili her zaman görüş, düşünce ve isteklerinizi, listeye eklemek isteyip de bulamadığınız ürünleri MarketoList Facebook sayfasından, MarketoList Twitter hesabı üzerinden ya da destek@marketolist.com adresinden iletebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/MarketoList
Twitter: https://twitter.com/MarketoList

What's New

MarketoList ile market alışveriş listelerinizi yapın, listelerinize kullanıcıları ekleyin. Herkes alınanları, eklenenleri aynı anda ortak listenizde görsün.

Bu yeni versiyonla,
- Artık listelerinizin adını değiştirebilirsiniz!
- Listeye eklemek istediğiniz ancak henüz MarketoList kullanıcısı olmayan kişileri MarketoList'e davet edebilirsiniz.
- Liste adlarına ve listedeki ürünlerin üstüne uzun bastığınızda ya da sağdan sola doğru kaydırdığınızda düzenleme ve silme butonlarını görebilirsiniz.

Email: destek@marketolist.com

See more
See more