qr

Pakodemy: YKS (TYT, AYT) kazandıran uygulama APK

Best YKS application: Questions, video solutions, guidance by level

Version81.4.3 (515)
UpdatedJan 24, 2021 (1 month ago)
DeveloperTOS Analytics
CategoryApps, Education
IDcom.pakodemy
Installs500,000+

Üniversiteye hazırlanan öğrenciler neye ihtiyaç duyarlar? YKS yolunda nasıl sorunlar ile uğraşıyorlar? Üniversite hazırlık süreci nasıl daha kolay hale getirilir? Tüm bu soruları üniversite yolunda seninle aynı sorunları yaşayan öğrencilere sorduk. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda Pakodemy’yi tasarladık.

Üniversiteye hazırlanan öğrenciler aylar boyunca test kitaplarını evden okula, okuldan dershaneye taşıdı. Soru bankalarına yüzlerce lira verdi. YKS 2020 için hazırlanmaya başlayanlar ise artık daha şanslı.

TYT ve AYT için geri sayım başladı. YKS’ye hazırlıkta geleneksel yöntemler ise artık eskide kaldı. Üniversiteye hazırlık sürecinde rakiplerinin önüne geçmek için yeni teknolojilerden faydalan. Ayda yalnızca 19.99 Lira’ya Pakodemy ile kazan! Nasıl mı?

Sadece sana özel çalışma planı

Konulardaki seviyene göre kendine haftalık 10 tane görev seç. Bu görevleri yerine getir. Planlı çalış.

Uygulama Dışında Çalıştıklarını Programa Ekle

Evde, okulda, dershanede… Hangi derse, hangi konuya, ne kadar çalıştın? Farklı kaynaklarda kullandığın soru bankalarını, girdiğin deneme sınavlarını çalışma programına ekleyebilirsin. Böylece ne durumda olduğunu her zaman takip edebilirsin.

Çalışma İstatistiklerini Takip Et

Üniversiteye hazırlık yolunda ne durumda olduğunu her an takip etmelisin. Süre bazlı ya da soru bazlı olarak ne kadar çalıştığını her an görebilirsin. Hangi derse ne kadar çalıştığını sürekli takip et. Her hafta ya da her ay koyduğun hedef doğrultusunda ilerle, hedefinden şaşma!

Seviyene Göre Sorular Çöz

YKS hazırlık sürecinde kolay sorular vaktini çalabilir. Seviyene göre zor sorular ise hevesini kaybetmene neden olabilir. Pakodemy’nin YKS için özel olarak geliştirdiği algoritmalar, zamanla senin seviyeni anlar. Binlerce soru arasından çözmen gereken soruları bularak önüne çıkarır. Böylece kolay sorularla zamanını, zor sorularla hevesini kaybetmezsin.

İstediğin Yayınevinden İstediğin Kadar Soru Çöz

Pakodemy farklı yayınevlerinden ve farklı derslerden 130.000’i aşkın soruyu içerisinde barındırır. Pakodemy ile favori YKS kaynakları arasında dilediğini seçebilirsin. Sana göre bir yayınevinin Türkçe soruları, diğer yayınevinin Matematik soruları mı daha iyi? İstediğin yayınevini seç, derslerin sıklığını belirle, doğru sorularla üniversite hedefine ulaş.

Pakodemy’de Hangi YKS Kaynakları Var?

Palme Yayınevi
Çözüm Yayınları
Nitelik Yayınları
Yazıt Yayınları
3D Yayınları
Eğitim Vadisi Yayınları
Test Okul Yayınları
Pano Yayınları
Delta Kültür Yayınları
Polimat Yayınları

Pakodemy uygulamasında başka hangi YKS kaynaklarını görmek istersin? Farklı kanallardan bize ulaşarak Pakodemy’nin gelişimine katkı sağlayabilirsin.

Web sitesi:

www.pakodemy.com

Dilek ve Görüşlerini Pakodemy’ye İlet:

Info@pakodemy.com

Pakodemy’yi Sosyal Medyada Takip Edin:

https://www.instagram.com/pakodemy/

https://www.youtube.com/channel/UC0PHPpWOD1UE2SkXx6E_Iuw


Kullanım şartları:

https://pakodemy.com/kullanim-sartlari

What's New

Pakodemy olarak sizin geribildirimlerinizi dikkate alarak en iyi YKS hazırlık deneyimini daha da iyiye taşımak için bir dizi geliştirmeler yaptık.

Karanlık modda daha rahat çalışabilmeniz için düzenlemeler yapıldı.
PakodemyForum'daki bildirimler düzenlendi.
Testler menüsü daha kullanıcı dostu arayüzle değiştirildi.
Çözüm videoları ve soru uyumsuzlukları giderildi.
Hatalı sorular düzenlendi.
PakodemyForum'da mükerrer soru paylaşılması engellendi.
Günlük Düello sayısı arttırıldı.

Email: info@pakodemy.com

See more