qr

Parnian Magazine - پرنیان APK

نسخه ویژه موبایل نشریه کانادایی پرنیان

Version1.2.0 (3)
UpdatedNov 28, 2016 (4 years ago)
DeveloperParnian Media Group
CategoryApps, News & Magazines
IDcom.minadev.canpars.ParnianMagazine
Installs1,000+

این نرم افزار نسخه ویژه موبایل نشریه کانادایی پرنیان است.

نشریه کانادایی پرنیان به دو زبان انگلیسی و فارسی در قطع استاندارد مجلات کانادایی، با گرافیک کاملا حرفه‌ای، بر روی کاغذ و به صورت دیجیتال منتشر می شود و بیش از ۹۵ درصد جامعه ایرانیان کانادا را که در برآوردهای رسمی، حدود ۲۵۰ هزار نفر می‌شوند پوشش می‌دهد. هم‌چنین حدود ۱۰۰ هزار فارسی‌زبان غیرایرانی در کانادا زندگی می‌کنند که مخاطبان بالقوه پرنیان هستند.

در واقع، این نشریه تمامی جامعه بزرگ‌ فارسی‌زبانان (شامل ایرانیان، افغان‌ها و تاجیک‌ها) کانادا را مخاطب خود قرار داده و ضمن انعکاس مسایل این جامعه و جامعه مادر، کانادا، مخاطب ویژه خود را تازه‌واردان به کانادا و مهاجرانی که در مرحله آشنایی با ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه جدید قرار دارند می‌داند.

تمرکز موضوعی این نشریه بر روی بازار کار، تحصیل، موضوعات اقتصادی و مالی، سلامت و بهداشت و بحث‌های هنری و سرگرمی و در مجموع، طیف گسترده‌ای از موضوعات مورد علاقه و توجه مهاجران است. این مطالب توسط تیم بزرگی از نویسندگان حرفه‌ای تهیه می‌شود و تمامی نوشته‌ها، مصاحبه‌ها و گزارش‌های نشریه، تولیدی است و شرکت کنپارس رایت آنها را در اختیار دارد.

پرنیان با ابزارهای متعددی چاپی و آن-لاین، کیفیت بالای تولید و چاپ و تمرکز بر روی مسائلی که نیاز جامعه مهاجران ایرانی است ابزار مناسب و توانمندی است که می‌تواند به شرکت‌ها، صنایع و مراکز مالی و اقتصادی کانادایی در معرفی بهتر و موثر خود به جامعه ایرانی یاری برساند.


Email: s.mokhtari@parscanada.com

See more
See more