Możesz pobrać Ашан APK na Android - bezpłatny - Ostatnia Wersja

Ostatnia Wersja

NazwaАШАН APK
Wersja3.1.5-google (133)
Zaktualizowano06 gru 2021
DeweloperAuchan Retail Ukraine
IDua.auchan.auchanproject
Instalacje500 000+
KategoriaAplikacje, Zakupy

Aplikacja Ашан

Nowa aplikacja Auchan - STABILNA PRACA, JESZCZE WIĘCEJ, NOWOŚĆ w sklepach AHWAN

Замовляйте тисячі товарів від АШАН прямо в мобільному додатку - це зручно і легко! Відтепер весь асортимент АШАН - починаючи від від круп, борошна та олії і закінчуючи товарами для дому чи саду, іграшками, побутовою технікою чи харчуванням для домашніх тварин - все є у застосунку АШАН!

Швидко і просто - використовуйте додаток АШАН для замовлень товарів додому, в усі відділення Нової пошти, а також на пункти самовивозу у магазинах АШАН.

Застосунок АШАН - це максимально інтуїтивна та проста реєстрація та навігація, широкий функціонал планування покупок, можливість персоналізувати shopping lists, ділитися списками з іншими користувачами додатку, мати доступ до акційних пропозицій гіпермаркетів та супермаркетів АШАН за кнопкою ’Спеціальні ціни’ (використовуйте у магазинах).

НАЙГОЛОВНІШИЙ ФУНКЦІОНАЛ

У цьому новому ІННОВАЦІЙНОМУ мобільному додатку особливу увагу приділено забезпеченню СТАБІЛЬНОЇ роботи застосунку! Ви отримаєте ЩЕ БІЛЬШЕ 'Акцій' і 'Спеціальних цін', вже знайомий функціонал 'Ціна за штрих-кодом', 'Шукаю товар' у магазині, а також 'Безкоштовні маршрутки' до магазинів АШАН.
Кількість магазинів АШАН зі 'Спеціальними цінами' постійно збільшується. Зараз вони доступні у АШАН Петрівка, АШАН Лібидська, АШАН Біличі, АШАН Рів Гош та АШАН Чернігівська, Київ.

Команда АШАН буде вдячна отримати Ваші 'Пропозиції та зауваження' - просто натисніть на відповідну кнопку. Ми також передбачили можливість завантажити інші тематичні мобільні додатки від АШАН, просто натиснувши на кнопки у меню.

Для smart-списку закупів користуйтеся кнопкою 'Покупки'.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

У додатку використано сучасні digital-рішення, особливу уваго приділено UI / UX дизайну. Завдяки нативній розробці під iOS і Android платформи, кешування даних та реалізації протоколу авторизації OAuth 2.0, додаток є безпечним, реактивним та швидко працює як з Wi-Fi та 3G / 4G інтернетом, так і в offline-режимі, процеси пошуку оптимізовані та зручні, є можливість категоризувати пропозиції за власними вподобаннями, ділитися списками покупок з іншими користувачами додатку, а також налаштовувати бажану кількість отримуваних push-повідомлень щодо спеціальних пропозицій в обраних категоріях товарів.

Мобільний додаток надає такі можливості :

- також управління категоріями акційних пропозицій у розділі 'Спеціальні ціни'
- робота додатку в offline-режимі – за умови попереднього завантаження контента обраного магазину
- інтеграція функції пошуку з усіма розділами додатку
- голосове введення тексту
- push-повідомлення beacon відтепер працюють без інтернет-з’єднання; окрім цього є можливість приховати категорії товарів, що не цікавлять користувачів, а також налаштувати кількість одержуваних акційних пропозицій
- список покупок: можливість категоризувати списки покупок, отримувати автоматичний підрахунок вартості кошика користувача, встановлювати нагадування на бажані покупки, а також, у не далекій перспективі, спільно вести списки покупок з іншими користувачами
- сканування товарів та можливість отримання актуальної ціни, а також місцезнаходження відсканованого товару в магазині


АШАН - це міжнародна мультиформатна компанія-рітейлер, яка була заснована у 1961 році у Франції та сьогодні представлена у 17 країнах Європи, Азії та Африки.

Завантажте додаток безкоштовно і купуйте в АШАН по-новому!
Więcej informacji