Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman dizi, film, spor ve canlı TV izleyin.

Reklama

Ostatnia Wersja

Wersja
Aktualizuj
25 mar 2024
Deweloper
Kategoria
Google Play ID
Instalacje
1 000 000+

App APKs

Tivibu GO APP

Tivibu GO ile yüzlerce canlı TV kanalı, binlerce film, dizi, spor, belgesel, çocuk içeriğine ayrıcalıklı TV izleme deneyimi ile erişebilirsiniz.
Tivibu GO’da sizin için neler var?
Standart yayın akışına bağlı kalmanıza gerek yok!
• Gelişmiş teknolojik özellikler ile özgürce TV izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz canlı program telewizyjny 7 güne kadar geri alıp izleyebilir, yayını durdurabilir, izlediğiniz programı en basa alabilir, TV rehberinden sevdiğiniz programlara ulaşıp bölümleri kaydedebilir ve 90 gün boyunc izleyebilirsiniz.
• Canlı yayın akışının yanı sıra dolu dolu film, dizi, belgesel ve çocuk klasörlerinden istediğiniz içeriği seçip dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
• Uygulama üzerinden indirdiğiniz içerikleri, daha sonra metroda, uçakta çevrim dışıyken ya da internet kotanızdan harcamak istemediğinizde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
Kişiselleştirilmiş deneyime sahip olabilirsiniz!
• Ne Izleyeceğiniizi Düşünmenize Gerek Kalmadan Seveceğiniz Film, Dizi ve Belgesellerin Sizin Için Yayın Akışında Gösterildiği, Izleme alışkanlarınıza Göre Hazırlan Size özel Kanal Kanalimm’a Sahip’a SaRonż.
• Hesabınızda birden fazla profil oluşturarak, içerik zevkinize göre kişiselleştirilmiş alt profillere sahip olabilirsiniz.
• Bana Özel menüsünde izleme alışkanlıklarınıza göre hazırlanan size özel önerileri keşfedebilir, daha önce başlattığınız içerikleri izlemeye kaldığınız yerden devam edebilir, daha önce kaydetti ğiniz programları izleyebilir, kiraladığınız ya da satın aldığınız filmleri bulabilirsiniz.
• Menü dilini İngilizce’ye çevirebilirsiniz.
Çocuklar için güvenli TV!
• Yalnızca çocuklara uygun kanalların ve içeriklerin sizin için seçili olduğu Çocuk Profili ile çocuklarınıza güvenli TV deneyimini yaşatabilirsiniz.
• Ebeveyn kontrolü ile uygun olan yaş düzeyini seçebilirsiniz.
Taahhütsüz pakiet seçenekleri!
• Tivibu GO'ya sahip olmak için taahhütte bulunmanız gerekmez, farklı paket seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Smart TV z 4 ekranami pakietów ile stron internetowych, cep, tabletek lub tabletów Smart TV'lerden de izleme yapabilirsiniz.

Tivibu GO uygulaması içerik haklarından dolayı sadece Türkiye’de kullanılabilir.
Ayrıcalıklı TV izleme deneyimine hemen ulaşmak için Tivibu GO aboneliğinizi odeme.tivibu.com.tr üzerinden başlatabilirsiniz.
Szczegóły informacji: tivibu.com.tr
Kullanım Koşulları: https://www.tivibu.com.tr/tivibu-go-kullanim-kosullari
Aydınlatma Metni: https://www.tivibu.com.tr/aydinlatma-metni
Więcej informacji