qr

Pop Müzik APK

Top quality pop music radio broadcast of a combination

Version1.0 (5)
UpdatedApr 13, 2017 (4 years ago)
DeveloperZernisan
CategoryApps, Music & Audio
IDpop.radyolar.muzik
Installs1,000+

Türkiye'de 1945'lere dayanan bir tarihi olan pop müzik genellikle popüler müzik yerine kullanılsa da aslında popüler müziğin bir alt grubudur. Günümüzde birçok rock Hip Hop R&B ve country türlerine de dokunan pop müzik tam olarak tanımlanmakta zorluk çekilen bir kavramdır.
1980 sonrası Türkiye'de her yapılan çalışma pop olarak adlandırılmaya başlandı. Bunun sebebi pop söyleyen kişilerin Arabesk şarkılar söylemesi pop bestecisi olduğunu söyleyen kişilerin arabeskçilere şarkı vermesi sayılabilir.Bu çalışmalar Arabesk-pop müzik dediğimiz kavramı meydana getirdi.1990 sonrası bu akım yaygınlaştı. Günümüze kadar ulaştı.
Pop Müziğin Türleri nelerdir?
1- Soul
2- Funk
3- Disco
4- Reggae
1990'lı yıllarda Türk Pop Müziğinin önemli isimleri
Yonca Evcimik, Tarkan Tevetoğlu, Nazan Öncel, Fatih Erkoç, Sibel Tüzün, Sertab Erener, Seden Gürel, Suat Suna, Bendeniz, Deniz Arcak, Yeşim Salkım, Kenan Doğulu, Levent Yüksel, Reyhan Karaca, Eda Özülkü, Burak Kut, Serdar Ortaç, Ajlan Büyükburç, Mustafa Sandal, Gökhan Kırdar, Bora Öztoprak, Pınar Aylin, Mirkelam, Yaşar, Ege, Candan Erçetin.
2000'li yıllarda Türk Pop Müziğinin önemli isimleri
Demet Akalın, Hande Yener, Emre Altuğ, Bengü, Murat Boz, Gökhan Özen, Grup Hepsi, Tan, Yalın, Keremcem, Ziynet Sali, Atiye, Hadise, Emir, Murat Dalkılıç, Berkay, Soner Sarıkabadayı, İskender Paydaş
Sözlükte pop müzik ne anlama gelmektedir?
İngiliz ve Amerikalıların başlattıkları, hareketli ritimli, folklor motiflerinden yararlanılarak yapılan müzik.

Tüm pop müzik hayranları için biz en yeni online pop radyo istasyonları ile yeni internet radyo uygulaması ve sizin için düzenlendi. Tüm radyo istasyonları yayınlar vardır ve Android cihaz üzerinde doğrudan dinleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, düzgün çalışan bir internet bağlantısı. Yapılan motivasyon sayesinde düşük internet bağlantısı sayesindede pop muzikleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz.. En popüler müzik dans müziği, rock & roll, hip hop ve pop müzik tarzı dinleten radyolar uygulamaya eklenmistir. Gitar, davul ve bas, piyano, daha sonra birçok rüzgar ve dize aracı olarak en iyi müzik aletleri ile içli dışlı pop radyolar vardır. Tek kelimeyle, en kaliteli ve tropikal pop müzik türündeki radyolar vardır. Uluslararası ve yerel sanatçılar ve ünlü grup tarafından yapılan pop müzik hitlerinden, çeşitli vardır. Pop müzik her ülkede en çok dinlenen müzik türlerinden biridir. Birçok televizyon ve radyo istasyonları her gün binlerce pop müzik dinletirler. Biz android cihazlar için en iyi pop müzik radyolarını sizlere sunmak istedik.. FM radyo alıcısı olmadan pop müzik ve radyoları canlı dinlemek için en iyi yoldur. En sevdiğiniz radyo istasyonlarını seçin Bedava Pop Müzik Radyolar uygulamasını indirin son müzik hit, haber, görüşmeler, gösteriler, vb zevk ve akıllı telefonunuzda sadece bir klavye dokunuşla havalı internet radyo istasyonları dinleyebileceksiniz.
Bu pop müzik türünün en kaliteli şarkıları ile en iyi FM internet radyo uygulamasıdır. İnternet radyosu sayesinde, üst pop şarkıları dinlerken pop müziğin keyfine varacaksınız. müzik türü olarak eski nostalji müzikler, çağdaş, ülke, rock, dans pop ve top 40 müzik yayınlayan bir online radyo istiyorum diyorsanız, bu ücretsiz android uygulamasından faydalanabilirsiniz. Caz müziği, halk müziği, yada özgün radyo istasyonları dinleyin. Bu uygulamada yayın yapan coğu radyoda canlı müzikler dinletilmektedir. Yapmanız gereken internet açın ve sevdiğiniz müziklerin saatlerce tadını çıkarın. Uygulamayı açıp ders dinleyebilir dans edebilir koşabilirisniz ama müziğiniz hiç kesilmeden.

Gereksinimler:
* Uygulama internet bağlantısı gerektirir
* Bazı istasyonlar geçici olarak kullanılamıyor olabilir unutmayın, radyo yayınları yayın yapan radyoların o anlık internet yayınına bağlıdır.

Bu baglamda sizlere en guzel pop muzik yayını yapan radyoları bir araya getirip sunduk. İyi dinlemeler


Email: radyoobox@gmail.com

See more
See more

See more