Profesyonel Siren Sesleri 3D Pro icon

Profesyonel Siren Sesleri 3D Pro

1 · Jan 11, 2021

Download Profesyonel Siren Sesleri 3D Pro APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1 (1)
UpdatedJan 11, 2021
DeveloperBurak Şahin
IDcom.profesyonelsirensesleri.pro
Installs5+
CategoryApps, Entertainment

Profesyonel Siren Sesleri 3D Pro app

22 adet 3D siren cihazı ve en iyi siren seslerinin mevcut olduğu müthiş uygulama

[ Profesyonel Siren Sesleri 3D Pro ]

En iyi siren sesleri, siren cihazları ve çakar lambaları

- 22 adet üç boyutlu siren cihazı, en iyi siren sesleri ve çakar lambaları içeren harika bir uygulama.
- Siren sesleri çaldırabilir, çakar lambaları kontrol edebilir, kumandaları sağa ve sola çevirerek farklı açılardan bakabilirsiniz.
- Bir çok cihazın en iyi siren seslerine sahip olun
- Uygulamada ki siren cihazları şunlar; [A-Z]

- Armas Expert 100
- Armas Expert W100
- AS320 Federal Signal
- AS940 Federal Signal
- AS7200 Federal Signal
- CSR Elite
- CSR Phoenix
- Damega Thunder
- Damega Ultimate
- Feniex 4200
- Feniex Typhoon Full Function
- Feniex Typhoon HandShield
- LDS SAC 1401
- LDS SAC 1406
- LDS SAC 2014
- LDS SAC 2019
- PA300
- Vireo SpeedTech Lights
- Whelen HHS 2200
- Whelen HHS 3200
- Zer Salk 0801
- Zer Salk W1116

Bu uygulamayı edinerek polis sireni, ambulans sireni, itfaiye sireni, acil durum araçlarının sirenlerinin en iyi simülasyonuna sahip olabilirsiniz.

Sizde police, ambulance, fire truck siren seslerini en iyi kalitede kullanmak istiyorsanız uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın içersinde en iyi kalitede police siren, ambulance siren, firetruck siren ve emergency car siren sesleri ve çakar lambaların kontrolü mevcuttur.

En iyi siren sesleri uygulamamızın içerisinde özetle şu tonlarda siren sesleri mevcuttur; wail, yelp, phaser, hilo, horn, man gibi en çok kullanılan siren sesleri ve daha fazlası bu siren uygulamasının içerisinde mevcuttur.

Uygulamanın içerisinde bir çok farklı siren cihazı markasından siren kumandaları, siren sesleri, ve çakar modları vardır.

Bu siren cihazı markaları Armas Elektronik, CSR Elektronik, Zer Elektronik, LDS Elektronik, Federal Signal, Feniex Sirens & Controllers, SpeedTech Lights,
Damega Intel Siren, Whelen gibi önde gelen markalardır. En iyi cihazlar bir arada toplanmıştır.

Siren kumandaları aralarında hızlıca dolaşabilmek için sağ altta bulunan ok düğmelerine dokunarak bir önceki veya bir sonraki siren kumandasına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Böylece her seferinde menüye dönmeden farklı siren seslerini ve siren kumandalarını hızlıca kullanabilirsiniz.

Siren kumandalarının üç boyutlu tasarımına farklı açılardan bakabilmek için kumandaları sağa ve sola çevirebilirsiniz. Döndürmeyi sıfırlamak için çoğu siren kumandası üzerinde bulunan güç düğmesine dokunabilirsiniz.

Siren kumandalarının üç boyutlu modellemeleri en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Siren sesleri en iyi kalitede eklenmiştir.

Anons özelliğini kullanmak için için mikrofon izni vermeniz gerekmektedir. Mikrofon iznini verdikten sonra bir kez ana menüye dönün ve tekrar anons kumandasını açın. Eğer mikrona erişim sağlandıysa sağ altta bulunan kare yeşil olacaktır. Bir problemden veya erişim sağlanamamasından dolayı kare kırmızı ise anons sistemi çalışmayacaktır. Siz anonsu yaptıktan bir kaç saniye sonra, sesinizi hoparlörden duyabileceksiniz.

Sizde bu en iyi gerçek siren cihazlarını, siren seslerini, siren modlarını, siren seslerini, çakar lambalarını, içeren uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir, lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz, Teşekkür ederiz.

Email: sahin.burak.22@gmail.com

Read more

You May Also Like