Zikirmatik idêntica à aplicação real. Zikr é o seu melhor assistente ao fotografar.

Anúncio

Última versão

Atualizar
20 de out de 2021
Desenvolvedor
Categoria
Instalações
500.000+

App APKs

Zikirmatik APP

Zikirmatik, markette yer alan tüm zikirmatik uygulamaları arasında en iyisi olması için yapıldı. Tesbihatlarınızda ve zikirlerinizde en iyi yardımcınızdır. Basit yapısıyla herkes rahatlıkla kullanabilir.

Zikirmatik:
- Akıllıdır ve kullanımı kolaydır. Tasarımı gerçek zikirmatiklerle aynıdır ve herkesin bildiği aşina olduğu şekilde çalışır.

-Tesbihat uyarısı özelliği ile sizin istediğiniz sayıda uyarı verir tesbihatı takip etmeyi kolaylaştırır.

- Zikirmatik 7'den 70'e herkes için tasarlandı.

- Akıllı hafıza sayesinde, Zikirmatik son kaldığı sayıyı hep aklında tutar. Uygulamayı kapatsanız da, Zikirmatiği tekrar açtığınızda kaldığı yerden devam eder.

- Farklı tasarım ve renklerde 40 adet pro tema ile gelir. Zikirmatiği istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

- Zikirmatik sesli olarak uyarı verir. Her sayma tuşuna bastığınızda sesle geri bildirim yapar. İsterseniz bu sesi kapatabilirsiniz.

- Zikirmatiği sıfırlamak istediğinizde, sıfırla tuşuna basarak zikirmatiği sıfırlayabilirsiniz. Açılan menüden sıfırla diyerek zikirmatik sıfırlanır. Bu sayede yanlışlıkla sıfırlama tuşuna bastığınızda geri dönüşünüz olur.

- Yeni tema seçme ekranıyla daha eğlenceli ve daha harika.

- Zikirmatik küçük boyutu sayesinde çok yer kaplamaz. Telefonunuzun hafızasını doldurmaz.


Zikirmatik uygulaması sayesinde, bildiğiniz zikirmatik deneyimi artık telefonunuzda ve akıllı cihazlarınızda. Her yerde yanınızda. Rahatlıkla tesbih çekip salavat getirebilir, hayat telaşına kapılıp ertelediğimiz, unuttuğumuz veya geçiştirdiğimiz zikir ibadetini Zikirmatik uygulaması ile kolayca yapabilirsiniz.

Zikir, insanı Hakk'a ulaştıran yolların en eminidir. Namazların ardından yapılan tesbihatlar, okunan dualar, çevşen veya virdler Allah'ı anmanın en güzel vesileleri, kulluk yolunda alemlerin Rabbi'ne sunulan muhabbet çiçekleridir. Zikirmatik uygulaması ile müslüman kardeşlerimize bu yolda bir faydamız olması için çabalıyoruz.
Ler mais