Hoia APK

Hoia

1.4.6

Baixar o Hoia APK para Android - Grátis - Última versão

qr

Última versão

NomeHoia APK
Versão1.4.6 (1040600)
Atualizada18 de 11 de 2021
DesenvolvedorTEHIK
IDee.tehik.hoia
Instalações100.000+
CategoriaApps, Saúde e fitness

Atualizada - O que há de novo

We updated HOIAs contact recognition version and added cross country support. Please send all feedback and questions to abi@tehik.ee

App Hoia

Aplicativo oficial de detecção de contato próximo COVID-19 da Estônia.

HOIA on Eesti ametlik COVID-19 lähikontakti tuvastuse rakendus, mis kuulub Terviseametile. Rakendus on loodud Terviseameti, Sotsiaalministeeriumi, Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse ning Eesti ettevõtete vabatahtliku konsortsiumi koostöös.

Rakendus kasutab Bluetoothi ja Google COVID-19 Kokkupuute Märguannete rakendusliidest, et teavitada sind võimalikust lähikontaktist COVID-19 nakatunuga. Nõnda aitab rakendus sul hoida enda ja oma lähedaste tervist ning piirata COVID-19 nakkuse levikut Eestis. Rakendus on loodud privaatsust austavatel põhimõtetel ning rakenduse kaudu saadetud teavitused ei avalda kellelegi nakatunu isikut. Samuti jääb sinu enda teada, kas oled olnud nakatunuga lähikontaktis.

Rakendust kasutavad telefonid registreerivad läheduses asuvate teiste telefonide Bluetooth signaalide olemasolu. Kui signaal on piisavalt lähedal ja selle kestvus piisavalt pikk, siis salvestub telefoni lähikontakti anonüümne kood. Kui kasutaja kinnitab oma nakkuse HOIA äpis, siis laetakse tema seadme anonüümsed koodid kesksesse serverisse, kust kõik kasutajad saavad need alla laadida. Anonüümse koodi põhjal ei ole inimest võimalik tuvastada. Kasutaja telefon võrdleb, kas haige anonüümne kood ühtib mõne koodiga, mis on tema telefoni varem talletunud. Kui jah, loetakse kasutaja lähikontaktseks ja ta saab vastava teavituse koos tegevusjuhistega. Kasutaja ei saa teada, kes oli see nakatunu, kellega ta kokku puutus, ega ka muud infot, mis võimaldaks nakatunut kaudselt tuvastada.


Rakenduse on aidanud luua järgnevad Eesti ettevõtted: ASA Quality Services, Cybernetica, FOB Solutions, Fujitsu Estonia, Guardtime, Heisi IT, Icefire, Iglu, Mobi Lab, Mooncascade, Velvet.
Ler mais