Uma nova experiência mobile banking em Chipre, Economia móvel ...

Anúncio

Última versão

Versão
Atualizar
1 de dez de 2021
Categoria
Instalações
10.000+

App iktisatbank

Gelişen her türlü teknolojiyi bir "çözüm" kanalı haline getirmek için çalışan İktisatbank, İktisat Mobil Bankacılık uygulaması sizlere bambaşka bir bankacılık deneyimi sunuyor.

İktisat Mobil Bankacılık uygulaması ile bankacılık ürün ve hizmetlerine her yerden kolayca ulaşabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik İktisatbank müşterisi olmasınız bile Mobil Bankacılık uygulamasını ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz. İktisatbank ürün ve hizmetlerine dair bilgilendirmeler, kur bilgileri, faiz oranları, size en yakın Şube&ATM bilgilerini izleme ve yol tarifi alma, kredi ve mevduat hesaplama işlemleri faydalanabileceğiniz işlemlerden sadece bazıları.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz İktisat Mobil Bankacılık uygulamasına sahip olduğunuz İnternet Bankacılığı kullanıcı bilgilerinizle giriş yapabileceğiniz gibi Kartlı Giriş özelliği sayesinde SmartCard Kredi Kartı ve SmartCard Banka Kartı bilgileriniz ile de giriş yapabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve e-Parolanız ile yapacağınız ilk giriş işleminin ardından oluşturacağınız ÇizGir kodu ile hayatınıza bir kolaylık daha gelmiş oluyor. Artık kendinize özgü kodu çizerek İktisat Mobil Bankacılık uygulamasına girebileceksiniz.

Bütün varlık bilgilerinizi özet halinde görebileceğiniz ana ekran ve kullanımı kolay finansal işlem menüleri sayesinde hesaplarınız ve kartlarınızdaki hareketleri izleyebilecek, transfer işlemlerini gerçekleştirebilecek ve yatırım kararlarınızı anında uygulamaya koyabileceksiniz.

Dijital Bankacılık ailesinin en yeni üyesi İktisat Mobil Bankacılık uygulaması hizmetinizde...
Ler mais