Baixar o SMAG APK para Android - Grátis - Última versão

qr

Última versão

NomeSMag APK
Versão1.0.32 (40)
Atualizada19 de 10 de 2020
DesenvolvedorSETK Content
IDcom.thebonddigital.smag
Instalações1.000+
CategoriaApps, Educação

Atualizada - O que há de novo

Ufak geliştirmeler ve hata düzeltmeleri

App SMAG

Bem-vindo a uma nova experiência com SMag!

SMag, bünyesinde bulunan birçok yerli-yabancı dergi ve ilgi alanlarına göre şekillenen önerileriyle Samsung kullanıcılarının okuma deneyimlerini bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan premium dijital dergilik platformudur.

SMag ile Yepyeni Bir Deneyime Hoş Geldiniz!

Yerli ve yabancı premium dergileri tek çatı altında toplayan SMag ile severek takip ettiğiniz yayınlara hızlıca ulaşabilir, yeni dergiler keşfetmek için ilgi alanınıza ve modunuza göre anasayfanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Popüler İçerikleri Keşfet

Zengin arşivinin yanı sıra güncel yayınlardan keyifli içerikler sunan SMag ile gündemi takip ederken bir yandan da ilgilendiğiniz dergiler hakkında bilgi sahibi olabilir, farklı yayınları keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çevrimdışı Erişim

İndirdiğiniz dergileri dilediğiniz yerde ve zamanda internet erişimine ihtiyaç duymadan okuyabilirsiniz. Dergilerden beğendiğiniz bölümleri kırpma aracıyla keserek arşivleyebilir, aynı zamanda tek adımda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Abonelik

Üyelik sistemiyle çalışan SMag, ilk 90 gün ücretsiz kullanım hakkı sunuyor. Ardından, aylık 19.90 TL ödeyerek dergilerin tamamına erişebilirsiniz.
Ler mais