qr

Quizo - Hra, která tě rozhýbe APK

Trivia game that throws you

Version1.5 (13)
UpdatedNov 07, 2018 (2 years ago)
DeveloperAsymbo s.r.o.
CategoryGames, Trivia
IDcom.asymbo.quizo
Installs1,000+

Máš pod čepicí. Nejvyšší čas ukázat to ostatním! Quizo je tvoje šance na vítězství. Tipuj správné odpovědi a bav se - stačí ti mobilní appka a chuť vyhrávat. V téhle vědomostní hře zažiješ hromadu dobrodružství: ať hraješ sám doma, s přáteli na večírku nebo živě na zajímavém místě poblíž. Quizo je vědomostní hra, která tě rozhýbe!

*Hraješ kdykoliv a odkudkoliv, stačí ti mobil s internetem
Quizo je všude kolem tebe! Můžeš hrát doma na gauči, v parku, oblíbené hospůdce nebo na zajímavém místě poblíž. S Quizem se učíš a objevuješ svoje okolí. Cestuj za quizem a zažij to pravé dobrodružství! Čeká tam na tebe každý den.

* Ty nejchytlavější kvízy máš hned po ruce
Tisíce otázek čeká na tvoje správné odpovědi. Jsi machr na historii? Vyznáš se ve sportu nebo kultuře? Zúroč svoje znalosti a vyhrávej. Odměna je sladká.

*O čest? Kdepak! Hraješ o quoiny, kterými si odemykáš další hry a získáváš spoustu výher
V Quizu se utkáš s hráči z celého Česka. Zjisti, komu z vás to pálí víc. Za každou správnou odpověď získáš body, za účast zase zkušenosti. Oboje se přepočítává na quoiny - quizácké platitdlo, které tě posouvá do dalších levelů a za které dostáváš věrnostní odměny. Staň se mistrem Quiza!

* Když hraješ, máš to ZDARMA. Jednoduché jak facqa
Quizo je pro tebe zdarma! Jen si stáhneš appku, zaregistruješ a hraješ. Čím častěji quizuješ, tím řešíš zajímavější quizy a získáváš odměny - můžeš si třeba zaquizovat s partou kamarádů na večírku nebo s dalšími quizaři v hospodě. Na živo a zdarma.

* Mít vědomosti není nuda. Zažij pořádný adrenalin
Až se ozve gong, buď připraven! Na předem určeném místě, v předem určený čas porovnáš svoje síly s dalšími quizaři ve speciálních qiuzech, které se nebudou opakovat.

Stáhni si Quizo do mobilu. Vstup do světa, kde vyhrávají znalosti a pohotovost. Máš na to!

Seznam se s pravidly na webu www.quizo.com. Líbí se ti appka? Chybí ti nějaké téma? Něco bys nám rád řekl? Sem s tím: chcizlepsit@quizo.com.


Email: info@asymbo.com

See more
See more

See more