qr

Risksor APK

Spatial Risk Control and Information System developed by Tuvia

Version1.0.2 (3)
UpdatedOct 20, 2017 (3 years ago)
DeveloperTUVİMER
CategoryApps, News & Magazines
IDtr.com.tuvimer.risksor
Installs100+

RİSKSOR , Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) AR-GE ekibi tarafından geliştirilen bir Mekansal Risk Kontrol ve Bilgilendirme Sistemidir.

Gayrimenkul ve Güvenlik sektörlerinde tecrübesi ve yönettiği big-data havuzu ile fark yaratan Türkiye Veri İşleme Merkezi, bünyesinde barındırdığı dataları liyakat sahibi uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile yorumlayarak RİSKSOR üzerinden kullanıcılara açıyor.

Bu anlayıştan hareketle hayata geçirilen RİSKSOR; üstün veri toplama ve işleme kapasitesiyle günlük hayatınızda karşılaşabileceğiniz olası riskleri size bilgilendirmek üzere kurgulanarak, kullanıcılara yardımcı olacak bilgi, deneyim ve know-how tecrübesini sunmaktadır. TUVİMER kurumsal çözümlerde ihtiyaç ve vizyonel beklentilere yönelik çok hızlı ve özel hizmetleri ayrıca sunabilmektedir.

RİSKSOR uygulamasında yer alan datalar, TUVIMER AR-GE ekibi tarafından istatistik disiplininden yararlanılarak yorumlanıp, akıllandırma ve anlamlandırma süreçlerinden geçmektedir.

TUVİMER AR-GE ekibi, RİSKSOR uygulamasında yer alan analizlerin kullanıcılar tarafından öznel ihtiyaçlara göre farklı yorumlanabileceğinin altını çizmektedir.
Kullanım ve karar verme esnasında yaşanabilecek sorunlardan Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) sorumlu tutulamaz.

What's New

RİSKSOR Mobil Uygulamamızı, sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu versiyon ile;

- Optimizasyon iyileştirmeleri yapıldı.
- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Her türlü soru ve yorumlarınız için sosyal medya kanallarımızdan veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.twitter.com/RiskSor
www.facebook.com/risksor
risksor@gmail.com

Email: info@tuvimer.com

See more

See more