Скачать Mevsim Gıda APK для Android - бесплатно - Последняя версия

qr

Последняя версия

Версия1.1 (1)
Обновлено02 февр. 2021 г.
РазработчикMEVSİM GIDA
IDcom.mevsimgida.mobil
Количество установок1+
КатегорияПриложения, Покупки

приложение Mevsim Gıda

Mobile e-commerce application is now in your pocket!

www.mevsimgida.com.tr internet adresinde kullandığınız kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Üyelerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

Mevsim Gıda Maddeleri LTD. ŞTİ. 'ye ait www.mevsimgida.com.tr internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Mevsim Gıda Maddeleri LTD. ŞTİ. tarafından saklanmaz veya kaydedilmez.

Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, www.mevsimgida.com.tr internet sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır.

www.mevsimgida.com.tr internet sitesi müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili e-posta ve sms gönderebilir. Üye, e-posta ve/veya SMS almaktan vazgeçmek istemesi durumunda üyelik bölümündeki “Bilgilerim” menüsündeki “Tercihlerim” kısmından mail ve/veya SMS gönderim iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
Подробнее…