qr

Słownik polsko holenderski - biuro tłumaczeń APK

Translation Bureau online to our application Listing Protlumaczenia.pl

Version2.0 (5)
UpdatedMay 30, 2018 (2 years ago)
DeveloperGAVIN GROUP
CategoryApps, Education
IDcom.tlumaczenia.pro
Installs100+

Biuro tłumaczeń online to nasza aplikacja przeznaczona dla użytkowników smartfonów wyposażonych w system Android. Zadaniem prezentowanego narzędzia jest ułatwienie Państwu przesyłania zapytań ofertowych przez Internet. Program powstał w odpowiedzi na potrzeby coraz liczniejszego grona użytkowników urządzeń mobilnych. Zapraszamy do przetestowania aplikacji przygotowanej dla Państwa przez Protlumaczenia.pl .
„Biuro tłumaczeń online” posiada wiele cech, które decydują o jego użyteczności. Do najważniejszych zaliczają się przede wszystkim:

Prezentacja informacji o firmie – „Biuro tłumaczeń online” zawiera zakładkę z podstawowymi informacjami na temat działalności Protlumaczenia.pl. Oprócz danych teleadresowych w aplikacji można znaleźć krótkie opisy najważniejszych elementów działalności przedsiębiorstwa. Nasza firma wykonuje wszystkie typy przekładów pisemnych. Serwisem objęte są zatem translacje przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Naczelną ideą działania Protlumaczenia.pl jest dostarczanie wysokiej klasy tłumaczeń w rozsądnych cenach. Proces ten realizujemy za pośrednictwem sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Wycena tłumaczeń online – „Biuro tłumaczeń online” umożliwia wysyłkę cyfrowych wersji dokumentów bezpośrednio z pamięci urządzenia. Państwa translacje mogą być do nas przekazane w postaci zdjęć, plików pdf, xls czy doc. Akceptujemy wszystkie popularne rozszerzenia. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Zlecenia do darmowej wyceny przyjmujemy przez 7 dni w tygodniu, bez wyłączenia sobót i niedziel. „Biuro tłumaczeń online” to aplikacja, która ułatwia proces korzystania z usług naszej firmy lingwistycznej.

System wiadomości typu „push” – „Biuro tłumaczeń online” jest również doskonałą okazją do zdobycia rabatów oraz bonifikat. Takowe można otrzymać za pośrednictwem specjalnie wysyłanych wiadomości typu „push”. Zapraszamy do pobrania narzędzia ze sklepu Google Play. Aplikacja oddana Państwu do użytku przez Protlumaczenia.pl jest panaceum na obniżenie kosztów związanych z translacjami. Opisywany rodzaj komunikatów tekstowych wykorzystujemy również do informowania o bieżących wydarzeniach z życia przedsiębiorstwa.

„Biura tłumaczeń online” zachęca do sprawdzenia swoich możliwości. Nasz produkt wkrótce rozbudujemy o kolejne moduły usprawniające nasze relacje z klientami. Produkt ten jest szczególnie polecany dla przedstawicieli Polonii we wszystkich krajach świata. Ofertę naszego biura tworzy bowiem prawie 40 języków obcych.

What's New

- Dodano słownik offline Holendersko-Polski

Email: biuro@protlumaczenia.pl

See more
See more

See more